Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2009, 10:00   #8
RamesooN
Hayatın Anlamı Siyaz Beyazdı

RamesooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açıklıyoruz: Erdem Erol’u Kim Satın Aldı(!)

Habertürk.com Spor Müdürü ve BJK Kongre Üyesi Erdem Erol bugün bir yazı yayınlayarak, kendisinin haberi olmadan üyelik aidatını yatıran kişiye çattı. Medyaspor o kişinin kim olduğunu ortaya çıkardı:

Erdem Erol bugün haberturk.com'da yayınlanan yazısında şu noktaların altını çizdi:
İnsanların haberi bile olmadan aidatları ödeniyor.
Peki ne karşılığında?
‘Oy' karşılığında!

Topluca otobüslerle kongre salonlarına gelen yüzlerce delege, işaret edilen adaya topluca oy kullanırlar!
Kim ödediyse çıksın ortaya.
"Ben ödedim" desin.
Banka hesap bilgilerini bana göndersin, 150 TL'yi kendisine ödeyeceğim.
Ne ben, ne oyum satılık değil!

MEDYASPOR ARAŞTIRDI, ERDEM EROL'UN AİDATINI KİMİN YATIRDIĞINI BULDU!
Erdem Erol'un ihbar niteliğindeki bu yazısı üzerine küçük bir araştırma yaptık ve makbuz numaralarını takip ederek söz konusu aidatın MURAT AKSU'nun çalışma grubunda bulunan SÜLEYMAN EREN tarafından, diğer 1200 aidatla birlikte topluca yatırıldığını ortaya çıkardık.
Biz gazetecilik görevimizi yaptık.
Gerisi Süleyman Eren ile Erdem Erol arasında...
İŞTE ERDEM EROL'UN O YAZISI:
Beni kim satın aldı (!)
11/12/09 15:30
Erdem Erol
[email protected]
Yıllar önce, tam tarihini vermek gerekirse, 10.03.2000'de Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne Sayın Süleyman Seba'nın son dönem yönetiminde olan isimlerden rahmetli Cenk Koray ve Sayın İlhan Atadeniz'in imzaları ile genel kurul üyesi oldum.

Evet, Beşiktaşlıyım. Beşiktaşlı olmak her zaman benim için ayrıcalıktır. Ama 22 yıldır gururla ifa ettiğim gazetecilik mesleğimle Beşiktaşlılığımı hiç karıştırmadım.

Bir çok haberimden ve yazımdan dolayı taraftarlar arasında farklı takımları tutmakla suçlandım! Beşiktaşlılara göre Fenerbahçeli, Fenerbahçelilere göre Galatasaraylı oldum.

Genel kurul üyeliğinin vermiş olduğu hakkımı kullanarak kongrelerde oy kullandım. Oy kullanmak için, her sene aidatlarımı ödedim.

Ta ki son 2 yıla kadar.
Ocak ayında yapılacak genel kurulda oy kullanma hakkına sahip olmak için gerekli olan 2009 yılı üye aidatını ödemedim.
2008 yılını kapsayan aidatı da ödemedim.
Daha doğrusu ben ödemedim.
Ama birisi ya da birileri ödemiş!
Peki kim ödedi diyeceksiniz?
Ben de bunu merak ediyorum!

İşin aslı şu...
Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinden üyelik sorgulaması yaptığım zaman, karşıma "Borcunuz yoktur! Teşekkür ederiz..." yazısı çıktı. Ardından kulübü aradım ve aidat ile ilgili bölümden yetkili bir bayanla konuştum.

Aldığım cevap aynen şu oldu.
"28.10.2009 tarihinde son 2 yılı kapsayan ve ödenmesi gereken 100 TL'yi, cezası ile beraber 150 TL olarak yatırmışsınız."

-İyi de ben yatırmadım!
-Ama ödemişsiniz.

Bu diyaloğun ardından sormam gerekeni özellikle sormadım.
2 yıllık aidat borcumu cezası ile beraber kim yatırdı?

Borcumu ödeyebilecek ekonomik duruma sahip olamayacağım düşüncesiyle ödeme yapmış olamazlar!
Böylesine bir hassasiyet beklemek biraz saflık olur!
Nedeni aşikar!
Kulüplerde genel kurul öncesi yapılan ve artık klasikleşen toplu ödemelerden biridir.

İnsanların haberi bile olmadan aidatları ödeniyor.
Peki ne karşılığında?
‘Oy' karşılığında!

Topluca otobüslerle kongre salonlarına gelen yüzlerce delege, işaret edilen adaya topluca oy kullanırlar!

Kim ödediyse çıksın ortaya.
"Ben ödedim" desin.
Banka hesap bilgilerini bana göndersin, 150 TL'yi kendisine ödeyeceğim.
Ne ben, ne oyum satılık değil!
RamesooN Ofline   Alıntı ile Cevapla