Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-12-2009, 00:41   #23
KanKokusu
forumun death metalcisi

KanKokusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
CEK_BJK´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına daha ne kadar sahip çıkacağız? Daha ne olması gerekli formaysa forma, pozisyonsa boş kale daha nasıl bir ortam olması gerekli.

fikstüre bakın sondan 3. sivas da biz de 18 gol atmışız! (birde gollerimizi kim atmış ona bakmak lazım...)

Batuhan'ın suçu neymiş anlamış değilim. Denizliye yalakalık yapmıyor, ağam-paşam, eyvallah demiyor diye mi kadroya giremiyor? Böyle soruyorum çünkü artık asla inanmıyorum yok formda değilmiş yok kilosu varmış.. Ne kadar kötü oynayabilir ki bir insan? söyleyeyim en fazla nobre, tabata ve nihat kadar olabilir ki nobreye senelerdir nihat'a 16 maçtır sabrediyoruz. Aslında sabretmiyoruz ama elimizden gelen maalesef hiçbirşey yok. Tek ümidimiz başkanlık seçimleri ve bunları düzeltecek bir başkan adayının seçilmesi

Daha önceki yazılarımda da söylediğim gibi yapılan artık bütün takıma ihanettir. Her maç defansın canı çıkıyor. Her maç en iyi adam ya ferrari ya toraman ya da ernst.. Bu maçta toraman 66 daki topu kesemese golü yesek kim verecekti hesabını? Forvet gol atamadığı, baskı kuramadığı için defans çırpınıyor bakalım nereye kadar. ferrari-toraman-ernst sakatlansa ne olur bu takımın hali?

Elinde o kadar alternatif varken bedava versen kimsenin almayacağı futbolculara saplanıp kalan mustafa denizliye diyecek hiçbirşey bulamıyorum. En azından ferrariyi koy forvete hepsinden fazla gol atar...
güzel yorum, tebrikler.