Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-12-2009, 15:14   #2
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 maçta 17 gol atmışız...Biz Beşiktaşız; Kayseri, Bursa gibi şampiyon olmak isteyen Anadolu takımları değiliz!..Savunma yapıp, 1 tane atarız anlayışı bize yakışmaz, yakışmamalı...Geçen Denizli 1-0lık glibiyetleri değil 6-5'lik galibiyetleri severim dedi, bu komedi değildir de nedir, 6-5'i böyle oynayarak mı yakalayacağız...Yahu alay mı ediyorsun e bea adam da çıkıp kimse diyemiyor şu adama...İlk yarı puan olarak iyi durumda olabiliriz bazılarına göre, geçen seneden daha iyiyiz diyorlar ya puan olarak, ama inanın geçen sene top oynuyorduk yaf en azından, hücumda bir şeyler yapmaya çalışıyorduk, şimdi hücumun h'sini göremiyorum ben...Tamam savunmamız iyi, eyvallah, lafım yok buna, ama dediğim gibi biz Bursa, Kayseri falan değiliz, biz Beşiktaşız, 1 gol yiyorsak 2 gol atmalıyız, atmış mıyız, yok, ee o zaman nerde kaldı büyüklüğümüz...Ben keyif almıyorum maçları izlerken, alan var mı bilmiyorum, ama bu böyle gitmez, 1-0'lık galibiyetlerle şampiyonluk gelmez...Sezon başında dedim, bu takım gol yediği maçlarda galibiyet çok zor alır, çünkü 2-3 golü nadiren görür bu futbol anlayışıylan...Dediler, takım toparlanacak, daha ilk haftalar, ne alaka bunla, bir takımın futbol anlayışı bellidir, sistemi bellidir, Denizli'nin de belli, böyle gelmiş böyle gider yani...Devre arasında Denizli'nin kafasına taş falan düşmezse ! iki anlamda rekora gideriz biz, en az gol yiyen takım ve en az gol atan takım diye!..