Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-12-2009, 19:17   #5
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence ilk yarıda sezon başı takım olamama sorunumuz var onu atlattıktan sonra oyuncuların performanslarında düşüş olduğu için belli bir süre gol atmakta çok zorlandık belli bir galibiyet serisi yakaladık tam gol sorunu çözüldü dedik son 2 maçta tekrar bu su yüzüne çıktı bu kadar terslik olmasına rağmen bakıyorumda 5. yiz yanii şu an için liderin 3 puan gerisinde bu maksimum 5 puan a çıkıcak çok büyük bir fark değil hatta rahatça geçebiliriz diye düşünüyorum beşiktaşın son senelerde 2. yarıları çok daha iyi oynadığını biliyoruz belli bir seri yakalarsak eğer bizi durdurabileceklerine hiç inanmıyorum ocaktaki kan değişimi olucak diye ümit ediyorum ve takımın şampiyon olucağını düşünüyorum çok büyük bir terslik olmazsa tabiki 2. yarı holosko,delgado geliyor 1 yabancıda gidiyor bu da takımı etkilicektir eğer denizli delgadoyu kazanıcam diye sürekli oynatırsa onu nihat örneğinde yaptığı gibi geçen senede yaptığı gibi tek korkum bu bşka hiçbirşeyden korkmuyorum kesinlikle şampiyon olucağımızı düşünüyorum benim beşiktaş takımından hiçbir tedirginliğim yok güveniyorum takıma