Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-12-2009, 02:19   #8
ferres

ferres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk yari fener maci ve cimbom maci haric cok kötü maclar oynadik bu maclar haricinde hicbir mactan zerre kadar zevk almadim, denizli ve demirören giderek istedikleri besiktasi anadolu klübü yapma planlarinda basariyla ilerliyorlar, birisi takimi maddi yönden batiriken digeri her mac rakip kim olursa olsun 9 kisiyle defans yapip belki bi tane atarim düsüncesiyle istedikleri seviyeye getirdiler takimi, demirörenden nefret ediyorum ama inanin demirörenden önce cenesinden baska bir yeri calismayan denizlinin gitmesi gerek adam resmen bizi katlediyor ve herkes bunu seyrediyor, bu hocayla baskan bile degisse sezonun ikinci yarisini ilk 3 te kapatmamiz mucize ötesi bisey olur, eger denizli kalirsa en gec 26. haftada sampiyonlga havlu atmis bir takim olarak uefaya gidebilme hesaplari yapariz, inanin ben sezon basinda dedim bu hocayla sampiyonlar liginde hicbirhalt yiyemeyiz diye , eger basimizda denizli degilde herhangi baska bir td olsaydi biz su an sampiyonlar liginde gruptan cikmis bir takim ve ilk yariyi en az 5 puan farkla lider bitirmis bir takim olacaktik ....2010 yilindan temennilerim ilk basta denizli defolsun sonrada demirören sonra istersek sezonu 10. kapatalim
ferres Ofline   Alıntı ile Cevapla