Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2009, 23:22   #26
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ÖLÜMÜNEBJK´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yokmu ben dır dır etmem mesela
seni korumaya almak lazım o halde yoldaşım

Alıntı:
dygsm´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Estağfurullah abicim taş filan yok ... Ben sadece senin yorumundan yola çıkarak fikrimi belirttim

Katılıyorum ben sadece erkekler için konuştum ama bayan cephesindede bu böyle aldatan her türlü iğrençleşmiştir bayan olsun erkek olsun farketmez. Ki bunun benim gözümde affı yoktur. Bu arada şu kendi hemcinslerinize kızın olayınada cevap vermek istiyorum Ben öyle erkekler biliyorum ki sadece egoları için zevk için zamparalık olsun diye aldatıyorlar. Ki karşındaki ne kadar yanlış yapmış olursa olsun aldatılmayı hiç kimse haketmez . Söylediğim gibi eğer bayan yada erkek karşı tarafın bir yanlışı varsa oturup konuşursun insan gibi . Aldatarak , tek eşlilik kavramını ortadan kaldırarak, çok afedersiniz bu kelime için 'hayvanlaşmanın' alemi yok. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın bunu her iki cins içinde söylüyorum.
Yanlış anlaşılacak bişey yok canım zaten. Dediklerine bende katılıyorum sevmiyorsan açıkca söyle kimse kimsenin kölesi değildir ve kimsede aldatılmayı hak etmez...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla