Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2010, 21:44   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sercan'ın Menajer'i Konuştu

Son günlerde Kamuoyunun kafasını karıştıran Sercan Yıldırım transferine Menejeri Metin Korkmaz noktayı koydu.

Haber1903`den Murat Özen`in sorularını yanıtlayan Korkmaz birbirinden önemli açıklamalara yer verdi.İşte başlıklar halinde yayınladığımız ve gündem yaratacak Metin korkmaz röportajı.

`` BATUHAN + SERDAR + 5M EURO ``

Beşiktaş kulubünden resmi bir teklif aldınız mı sorusuna ;

`` Beşiktaş kulubü herhangi bir teklif yapmadı.Sadece ben Sercan`ın transferi için çok sevdiğim yönetici arkadaşlarla görüştüm.Kendilerine gözden çıkardığınız Batuhan + Serdar Özkan + 5 M euro karşılığında bir teklif yaparsak ben bu transferi bitiririm dedim.Kendileri ile bu şekilde bir görüşmemiz oldu ve kendilerinden bugün yada yarın haber bekliyorum.``

`` BAŞKAN İLE GÖRÜŞMEDİM ``

Başkan ile görüştünüz mü sorusuna ;

``Ben başkanla görüşmedim.Fakat şuanda yönetimde sözü geçen bir insanla görüştüm isim vermek istemiyorum.Ben kalkıpta Beşiktaş`ın önde gelen ve lafı geçen bir insan ile konuşmasam kalkıpta Bursaspor`un başkanı sayın İbrahim Yazıcı`ya Batuhan + Serdar Özkan + 5M Euro teklifini yapcak halim yok.Konuştuğum insanda bu konuyu başkanla görüşüleceğini ve bana dönülceğini söyledi.Zaten Galatasaray Sercan ile çok ciddi bir şekilde ilgileniyor.``

`` BEŞİKTAŞ`TAN TEKLİF BEKLİYORUZ``

Sercan`ın Beşiktaş`ı istiyor mu sorusuna;

``Sercan tabikide sıcak bakıyor ama Beşiktaş`tan teklif bekliyoruz.Olursada hayırlısı olsun olmazsada.Bursaspor`da üst sıraları düşünen bir takım zaten şuanda öyle bir hava verilmek isteniyor ki sanki Bursaspor kulubü Sercan`ı istemiyor biz satmaya çalışıyoruz.Öyle birşey söz konusu değildir.``

`` GALATASARAY SERCAN`A TALİP ``

Sercan`ın Galatasaray`a gitme durumu nedir? sorusuna;

`` Adnan Sezgin ve İbrahim yazıcı başkanım Uludağ`da görüştüler.Hatta bugünde bir araya gelceklerini biliyorum.Eğer biz kulüpler bazında anlaştık derseler bizde Galatasaray ile gidip görüşeceğiz.Şuanda beklemedeyiz.``

`` SERCAN VE TOPUZ OLAYI ÇOK FARKLI ``

Taraftarlarımız ve birçok kamuoyu sizin Mehmet Topuz transferinde yaptığınız hamle gibi Sercan Yıldırım transferindede aynı tarz ile hareket ettiğinizi ve fiyatı en üst seviyeye çekmeye çalıştığınızı düşünüyor.Bunun ile ilgili söylemek istedikleriniz var mı ? Diye yönelttiğimiz soruya ise;

`` Mehmet Topuz olayında ben kimseyi aramadım.Sayın Yıldırım Demirören beni aradı.Sercan olayında ben kendim aradım Beşiktaş kulübünden yönetici insanı.Topuz transferinde bana 3 gün içinde bu transferi bitireceğiz dediklerinde 12 gün geçmesine rağmen bu transfer bitmedi.Ben son güne kadar bu çocuğun Beşiktaş kulübünde oynaması için bekledim.Mehmet Topuz ve Sercan Yıldırım olayları çok farklı.

Ortaki fiyat zaten biz devreye girmeden önce anlaşılmış fiyattı.Yani Beşiktaş devreye girip rakamın artması gibi bir durum söz konusu olmadı.Bunuda ilk defa HABER1903`e söylüyorum.Yani Fenerbahçe kulubü ile bu rakamda zaten anlaşıldı,yani Beşiktaş devreye girdi fiyat arttı böle birşey kesinlikle söz konusu değildir.``

`` BEŞİKTAŞ`A KARŞI SÖZÜMDE DURDUM``

Ben Yusuf`u ocak ayında Beşiktaş`a getirdim.Mehmet Topuz olayındada ben son güne kadar sözümde durduğumu söyleyebilirim.Kimse aksini inkar edemez.Hayırlısı değilmiş.Mehmet Topuz Fenerbahçe`ye gitti.Şunu söylemek istiyorum ben Yıldırım başkana ne söz verdiysem aksini yapmadım bunu herkes böyle bilsin.

- HABER1903 -