Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-01-2010, 12:19   #27
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Maç öncesi kamptan kaçıp aleme giden,büyüğünü küçüğünü bilmeyen,en önemlisi kendini geliştirme yolunda 1 dk. bile özel idman yapmayan adamdan bir cacık olmaz..C.Ronaldo Manu ya geldiği zamanki hali ile şimdiki hali arasındaki farkı göremeyip onunla kıyaslamak bence çok komik..Batu 4 sene önce ne idiyse şimdi de o..onun yaşında iken ;Metin'ler Ali'ler Feyyaz lar maç kazandırıyordu..o zamanlar Şeref stadındaki idmanlarını seyrederdik,adamlar idman bittikten sonra en az 1,5 -2 saat extra idman yapıyordu..Batuhan kim ki ,ben oldum diyor..3 senedir A takımda 2 tesadüf golünden başka birşeyi yok..Bana ;Ali Kuçik deyın,bana Cumali deyin anlarım..Daha önce de yazdım..İbrahim Üzülmez,özel diyetisyen ile çalışıyor..19 yaşındaki adam ise sakatlık sonrası bir türlü kilo veremiyor..sonra da bana şans verilmiyor diye hocasını kamuoyuna şikayat ediyor..Serhat Akın FB de 18 yaşında banko oynuyordu..oynatan da M.Denizli idi,Tugay'a 16 yaşında forma veren,Bülent'e 18 yaşında forma veren de aynı hoca..Ben Batuhan'ı en az 8-9 defa çıplak gözle izledim..Kendine has hiçbir hareketi ve aksiyonu yok..Onun yaşında iken,aynı tarzda oynayan H.Şükür Bursaspor'da banko oynuyordu..ve A milli idi.. Hocası Yılmaz Vural onun için çalışmaya doymazdı diyor..Sırf M.Denizli düşmanlığı yapmak için Batu'yu kullananlar , en basitinden ,Cooper testinde Batu'nun antrenman değerlerini biliyorlarmı..peki bir süperlig maçında oynamak için hangi antrenman değerlerine sahip olunması gerektiğini bilen kaç kişi var..ama sallamayı herkes biliyor Batudan bir halt olmaz..bence göndersinler gitsin..
Abi gerçekten çok güzel bir yorum olmuş destek veriyorum. Ama gene de hemen göndermelerine karşıyım biraz daha beklenebilir Batuhan için ama tabii ki bizi kurtarsın diye beklememek lazım sadece bir şans daha verilmeli Beşiktaş da kalıcı olmanın önemini anlayamazsa göndersinler.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla