Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2010, 15:00   #22
wolwos

wolwos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
demirören bu klübü iyi yönetemiyor tamam ama sadece onun yapacağı bir iş değil bu komple yönetim değişecek gibi onun listeside buda eğer o seçilirse iyiye işaret.demirören kalmasını kesinlikle istemem ama tek bir gerçek var aralarında en çok parası olanda o.. eğer başkası seçilirse transfer falan unutun derim.
arkadasim anlamadim simdi eger baskasi secildi diyelim transfer nasil unutacagiz burasini bana izah edermisin
sence iyi birsey mi demirörenin yaptigi isler
hangi yildiz oyuncuyu getirdi demirören yönetimi adam akilli yildizi bitmis rico mu kleberson mu baska bilmiyorum okadar ünlü olan oyuncu 1 kisi daha vardi unuttum
ayrica en akilli transferi john carevdir gerisi yalan simdilik ernstde var tabi
bu yil battik nihat yillik 3 milyon aliyor kardesim tabata olsun nobre olsun bu yil yatarak kazanan delgado 2.5 milyon aliyor
senin transfer dediklerin bunlar mi
acikla hadi .............
transfermis ben transfer istemiyorum borclarin bitmesini ve altyapidan cikan oyuncularin satilmasi veya 20--23 yaslarindaki oyunculari 1-3 milyon arasinda alip 10--15 miylon arasinda satan yönetim istiyorum
tabiki böyle uygulama yapilirsa birakim türkiye süper ligini sampiyonlar liginde bile basarilar gelir
örnegi cok avrupada siradan beyenmediginiz PORTO PSV LISSABON AJAX en iyi uygulayan takimlar ve gecmislerinde büyük basri yapan takimlardir
tamam real madrid gibi her saniye adi cikmiyor ama tarihdeki yerlerini koruyorlar ve yil katilidiklari kupalarda en az yari finale cikiyorlar bunlar basari degilmi
biz o takimlara 5 atariz gibi söylentilere giriyoruz ve elenip geliyoruz biz olalim fb veya gs olsun
biraz gercekci olalim abartmayalim gercegi yazalim------------