Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2010, 09:30   #1548
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Holosko'nun Derbi Çığlığı

Click the image to open in full size.
Uzun bir aradan sonra sahalara müthiş bir dönüş yapan Filip Holosko, Antalya kampında FANATİK’e konuştu. Holosko, en büyük hedefinin Galatasaray’la oynanacak olan derbi maçında forma giymek olduğunu belirtti. Şimdi söz Kartal’ın Slovak yıldızında: “Üç aydır futboldan ayrıyım. Şu an durumum iyi ama kapasitemin yüzde 20’sindeyim. Özel çalışmalar yapıyorum. Liglerin başlamasına fazla bir süre kalmadı. İlk haftaya tam olarak yetişmem zor ama her geçen hafta daha iyi duruma geliyorum. Galatasaray’la 22. haftada oynanacak olan derbi karşılaşmasına kadar yüzde 100 hazır hale geleceğim. Takımdan ayrı kaldığım sürede büyük çöküntü yaşadım. Sahada olmadığım zamanlarda çok ağladığım ama göz yaşlarımı herkesten gizlediğim maçlar oldu.”

‘Başkanımız çok büyük’
“Biz istediğimiz sürece kimse iki kupayı elimizden alamaz. İkinci yarı bambaşka olacağız. Başkanımız en kötü dönemimizde bize destek verdi. Tek başına her şeye göğüs gerdi. Takım olarak kendisine sıkıntılı ve üzüntülü anlar yaşattık. Oysa sonsuz bir saygı ve sevgiyi hak ediyor. En küçük hatada futbolcular hedef gösteriliyor. Bu durumu aramızda da konuştuk ve alacağımız sonuçlarla olumsuzlukları değiştireceğiz.”