Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2010, 17:19   #8
blackeaglecamaro1903
Banned

blackeaglecamaro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sergen ile denizli arasındaki sorununu bu konuyla karıştırdığını düşünmüyorum.neden mi?
denizli son bursa maçından sonra verilecek arada hatalarımızı düzeltip ve en önemlisi gol sorununa çare bulacağını söylemişti. ama takım 3 maç oynadı ama değişen hiçbir şey yok.aynı tas aynı hamam takımın ne 10 numarası var ne de forveti...
düşünün 1 tane stoperi olmayınca (ferrari) defans darmadağın oluyor. koskaca 20 günlük süreçte hiç mi düşünmemiş hiç mi kafasında bir plan kurmamış. neymiş efendim takım bir düşüş yaşıyormuş muş muş muşş sen teknik direktörsen yaşatma kardeşim
adam gibi oynarsın yenilirsin ona lafım yok bir şeyler vermek için çırpınır futbolcular bu yüzden kırmızı veya sarı kart yersin ona da lafım yok ama şu 3 maça bakıyorum bu takım ilk yarıdaki takımdan da berbat olmuş. ne demek kendi sahanda kendi seyircin önünde 3-1 skora kabulleniyorsun. galiba bazı futbolcular ve m.denizli o formanın ne demek olduğunu anlayamamışlar. taraftar bunu anlatmaya kalkarsa kötü olur. bu yüzden sergen in maç değerlendirmesine noktasına kadar katılıyorum.