Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2010, 18:33   #1779
Strike EagLe

Strike EagLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Evimde Gibiyim!!!

Click the image to open in full size.

Beşiktaş'a gelirken aklımda soru işaretleri vardı” diyen Kartal'ın yeni transferi Ramazan Özcan, FANATİK'e konuştu: Takımın bu sıcak ortamına hangi futbolcu gelse sorun yaşamadan adapte olur...

Denizli’nin geçen sezon da hedefinde o vardı... Ancak Hoffenheim’la görüşmeler bir türlü sonuçlanmadı, gurbetçi file bekçisi takımında kaldı. Hakan ile Rüştü’nün sakatlığı, Korcan’ın da formsuz görüntüsünün ardından bir kez daha Beşiktaş’ın gündemine girdi, bu kez kulüpler el sıkıştı. 6 aylığına Kartal olan Ramazan Özcan, yaşadıklarını ve gelecek planlarını FANATİK’e anlattı. İşte Ramazan Özcan’ın gözünden Beşiktaş ve Türkiye...

‘İki ülke çok farklı’
“Almanya Ligi ile Türkiye arasında dağlar kadar fark var. Bir benzer nokta bile bulamadım! Zaten Avrupa’nın hangi liginde top oynasanız, bence böyledir. Türkiye hakkında yeni yeni bilgi ediniyorum. Geçen sezon da Beşiktaş’a transferim söz konusu olmuştu, ancak o zamanki şartlar buna müsait değildi. Sonuçta şartlar benim dışımda gelişti. Aklımda hiç plan yok. Buraya gelirken, ‘Kalıcı mı olurum, gider miyim’ diye plan yapmadım. Hiçbir zaman da yapmayacağım. Sadece 6 aylık süre içinde elimden geleni yapmaya çalışacağım. Her şey için o günün şartlarına göre karar vermek gerek...”

‘Ekrem’in yeri ayrı’
“İstanbul’a ve Beşiktaş’a gelirken, aklımda bir sürü şey vardı. Ancak takıma katıldığım ilk günden beri ne kadar yanıldığımı anladım. Burada herkes çok farklı. Yaklaşımlar sıcak. Hiçbir futbolcu, nereden gelirse gelsin bu takımda sorun yaşamaz. Ekrem Dağ ile aynı kültürden gelen insanlarız. O yüzden takım içerisindeki en yakın arkadaşım o. Bana gösterdiği bu ilgiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerçek bir dost ve çok iyi bir profesyonel.”

‘Hata yaptım, ama...’

“Kasımpaşa maçında puan kaybedeceğimizi kimse düşünmüyordu. Sanırım bu aşırı güven, bizi hataya zorladı. İkinci golde bariz bir hata yaptığımı kabul ediyorum. Ancak futbol 11 kişiyle oynanır. Nasıl forvet topu boş kaleye gönderemiyorsa, kaleci de benzer hatalar yapabilir. Fakat son adam
olduğu için hep kaleci konuşulur. Bu durumu sorun etmedim. Ama bütün gece nasıl hata yaptığımın muhasebesini yaptım. Bir daha tekrarlamamak için elimden geleni yapacağım.”

*Beşiktaş' a gelirken aklında soru işaretleri varmış. Bu amatör kafa daha penaltı atışında nasıl durması gerektiğini bilmez, birde artistik laflar atıyor. Bak ya gelde çıldırma, ya bu tiplerin koskoca Beşiktaş' da ne işi var anlayamıyorum, Allah' ım şu yönetim gitsin lütfen gitsin artık.......

Türk gibi yaşar, gerekirse Türk gibi ölmesini bilirim
.

Ne bebek katilleri, ne yobazlar Ülkemi bölemeyecek.

Kan kırmızısı gökler, beni yakın sona doğru çekiyor.
Kanımın son damlasına kadar savaşmaya hazırım. Savaşarak batacağım.
Strike EagLe Ofline