Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2010, 12:22   #16
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oynadığımız futbola bakıp takımdaki futbolculara laf söylemeye gerek yok.. Bu takımda 1-2 isim dışında kaytaran, işini yapmaya çabalamayan adam yok.. Ama malesef kalite bu.. Teknik direktörümüzün sistemsizliği, ne oynatmak istemesini kendi dahil kimsenin anlamaması bunda etken olabilir ama bence yüzde yirmiyi geçmez.. Bu kadro asla muhteşem bir futbol oynayamaz.. Ne zaman fizik olarak ayakta ise tek farklı da olsa maç kazanır o da karşıdaki rakibe bağlı tabi.. Onun dışında pas yaparak rakibi hapsedip hataya zorlama verkaçlar, arapasları ve kanat bindirmeleri gibi varyasyonları yapacak bir takım değil.. Onun için karşıdaki rakip pas yapma alışkanlığı olan, sakin bir takımsa bizi kaldırıp atıyor.. Bakın son 3 senedir ibb'yi benim hatırladığım bir kere o da geçen sezon son dakika golüyle yenebildik.. Onun dışında ya berabere yada yenildik.. Kayseriyi yenemiyoruz.. Feneri, gsarayı yenemiyoruz.. Trabzonu bile yenemiyoruz.. Bu sezon kazandığımız maç trabzonun biraz kısmetli olması durumunda kevgire döneceğimiz bir maç olabilirdi.. Bursayı yenemiyoruz.. Sivası inönüde hiç yenemedik.. Kasımpaşayı bile Yılmaz Vuralın oynattığı futbolla yenmemiz çok zor.. Küme düşmeye oynayan takımlar bile inönüde gelip takır takır pas yapıp gidiyorlar.. Bir takım bu kadar pas fakiri olabilir mi.. Olur.. serdar özkan, ernst, fink, tello, uğur inceman gibi bir ortasaha olursa olur.. bobo, nobre, holosko gibi forvetlerin olursa hücumda top tutamazsın tabi.. Bu takımın tek bir kanat oyuncusu yok.. Rakiplerin kanatlarında keita,kewell,arda,topuz,kazım,gökhan oynarken bizde adam yok.. bir alex, elano, baros, andre santos yok yok.. uğur boral bile kadroya giremiyor.. velhasıl arada çok büyük kadro farkı var.. Geçen sene sonunda da söylemiştim.. Bu takımın iki kupayı alması çok çok çok büyük bir başarıdır.. O bakımdan futbolculara kızmıyorum.. Ellerinden gelenin fazlasını veriyorlar (Serdar Özkan hariç-Onun çok daha fazlasını verebileceğini düşünüyorum ama bitti artık) ama kapasite bu kadar.. Sistem verecek bir TD, hava verecek bir yönetim yok.. Geldiğimiz nokta da bu.. Hala Demirören'i destekleyenler bundan sonra olacaklardan Demirörenden daha fazla sorumludur bence..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla