Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2010, 15:57   #11
ferdi1903

ferdi1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bruschaga´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ispatlasana ozaman enisten oldugunu.bende ozaman murat aksunun kuzeniyim,varmi öyle sey.ayrica demiröreni ne bu dünyada nede ahirette affetmeyecem,hakkimi helal etmiyorum,iki elim yakasinda olacak,besiktasima verdigi zararlarin milyon katini kendi yasar insallah,acilarin enbüyügünü yasar insallah,allah onu yok etsin,allah onu kahretsin,besiktasima bu yaptiklarindan sonra ölüm bile hafif kalir onun icin.onu lanetliyorum.besiktasima bu kötülükleri aziz yildirim bile iddaa ediyorum yapmazdi bjk miza baskan olsaydi.adamin ici sizlardi biryerden sonra ama bu mikropun degil ici yüzü bile sizlamiyor.suratina yedigi onca küfürden hakaretten yumurtadan sonra hala o koltukta oturuyor ve oturmayada devam etmek icin sarlatan gibi takla üstüne takla atiyor.onun yüzünden ailemin huzuru kacti,istanbul hannover arasi mekik dokuya dokuya imanim gevredi,esimle ayrilma noktasina geldim bunun yüzünden,ne tadim ne tuzum kaldi,ben besiktasla mutluugu bulurum besiktasim üzgünse kahrolmussa ben onun 10misli daha fazla kahrolur üzülürüm,buda otomatikmen ailemede yansiyor evime yansiyor,huzurumuz kaciyor.bir kulüp devami basarili olacak diye bir kaide yok ama bukadarda olmaz yaa.uzun lafin kisasi sen ister demirörenin kayincosu ister dayisi isterkankasi ister görümcesi ol fark etmez biz senin acmis oldugun bu konuya bile demirörenin hakettigi laflari yazariz.ALLAH ONU KAHRETSIN.ALLAH ONUN BELASINI VERSIN.bak büyük harflerle yazdim.bu saatten sonra kakayi messiyide transfer etse nafile,ben bu sahsi kabul etmiyorum,bu suratsiz besiktasimin baskani degil olmayacakta.
yazdiklarin biraz agir olmus ama malesef besiktas taraftarini bu duruma getirdi bu adam