Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2010, 13:45   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaşımızı yense de seviyoruz yenilse de, dediğin gibi yensede yenilsede kalbimiz hep onda...Biz iyi gün dostu değiliz, takımımızı kötü günde de desteklemeyi biliriz...Son 15 yıldaki gibi!..
Ama şu var, 1-2 maç kötü sonuçlar alındı diye taraftar tepki koymuyor, taraftar, 7 maçlık galibiyet serisinde de tepkisini ortaya koyuyordu, gelen galibiyetler sevindiriciydi tabii ama inanın taraftarlar kendi aralarında yine yırttık, zar zor, şansa mansa kazandık, 1-0 1-0 nereye kadar gidecek diyorlardı...Onun için kendimizi kandırmaya hiç gerek yok, bu başkanla, bu hocaylan, bu futbolcu topluluğuylan geleceğe yönelik hiçbir ışık göremiyorum ben, gören varsa da buyursun anlatsın, neye dayanarak görebiliyor bunları merak ediyorum...Geçen seneyi örnek gösterecekse hiç göstermesin, çünkü geçen seneylen bu senenin hiçbir alakası yok, hem rakipler daha iyi, hem de biz geçen seneye oranla çok daha kötüyüz...Futbolcularımız geçen sene çifte şampiyonluğa inanmıştı, ama bu sene inanan var mı bilmiyorum, hocadan başka tabii!..
Bide seçimi Murat Aksu kazanırsa, ligi ilk 2 içinde bitirirsek ve sonra da yollar Denizli'ylen ayrılırsa dediğin gibi zafer bizim olacak gerçekten...