Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2010, 11:46   #1
alpler
Dişi Kartal

alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Juventus'ta Hoca Sıkıntısı

İtalya Profesonel Futbol Ligi Seria A takımlarından Juventus'un yaptığı 11 maçtan 8'ini kaybetmesi, teknik direktör değişikliğini gündeme getirirken, Roma karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyet bunu kaçınılmaz yaptı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren kulüp yönetimi takım antrenmanına katılıp futbolcularla görüştü. Yönetimin şimdiye kadar teknik direktör Ferrara'nın yanında yer almasına karşın, taraftar ve sponsorların baskısına daha fazla dayanamadığı ve yeni teknik direktör arayışında olduğu iddia edildi. İtalya Kupası için önümüzdeki perşembe günü lig lideri Inter ile karşılaşacak olan Juventus'un bu maçta beklentilere cevap verebilmesi için çıkar yol arayan kulüp yönetiminin teknik direktör adayları arasında ismi geçtiği iddia edilen Vialli ise, duruma pek sıcak bakmadığını söyledi. Vialli, "Umarım bana böyle bir teklifte bulunulmaz. Kendimi çok kötü hissederim. Çünkü bu benim en iyi arkadaşlarımdan birinin, üstelik tüm varlığıyla işinin gereklerini yerine getirmeye çalışan birinin işini kaybetmesi demek olur. Bu benim için en yakın arkadaşının karısıyla yatağa gitmek gibi bir şey" dedi.