Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2010, 00:05   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Onursemih (Onur)

Click the image to open in full size.

*Röportaj Seri'mizin yeni Konugu ; Onursemih. Öncelikle Röportaj Teklifimi kabul Ettiğin için teşekkür ederim onur.

Rica ederim Mehmet

*Röportaj'ımızın başında , Kendini tanıtırmısın Onursemih Kimdir ?

Kocaeli, gebze'de doğdum, doğduğumdan beri orada yaşıyorum. Lise 2. sınıf öğrencisiyim, 1994 doğumluyum ve tabiki fanatik bir Beşiktaşlıyım

*Bir öğrenci'ye sorulacak ilk şey Karne'sidir sanırım , Yarı yıl tatil'ine de girdiğimiz şu günlerde , Okulun 1. Yarı'sında Başarı durumun Nasıldı ?

MEB sitesindeki bir sorundan dolayı karneyi daha alamadım ama e-okuldan baktığım kadarıyla diğer senelere göre pek iyi değildi açıkçası

*Umarim 2. Yarı telafisini yaparsın , peki Hedeflerinde neler var ? Okul bittikten sonra

İnşallah yaparım Mehmet. Ben sayısal öğrencisiyim, sayısal bir meslek
istiyorum, aslında tam olarak karar vermedim ama doktorluk şuan sıcak geliyor bana

*Inanmak , başarının yarısıdır hiçbirzaman pes etmemen dileğiyle.
*Okul ve Forum dışında neler yaparsın ?

Arkadaşlarımla, kuzenlerimle vakit geçiririm, boş zamanlarımızda sinemaya gideriz, halısaha maçları yaparız eğer zamanım olursada ailemle birlikte Beşiktaş maçlarına giderim .)

*Müzikle aran nasıldır , Ne tür müzikler dinlersin ?

Kulağıma hoş gelen her tür müzik dinlerim, son günlerde de 70li, 80li yıllarının müziklerini dinleme merakı sardı.), özellikle nilüferin şarkılarını çok beğeniyorum.

*Favori Sanatçı'n kimdir peki ?

Favori sanatçım Serdar Ortaç, şarkılarına, bestelerine bayılırım

*Son zamanlarda TÜRK SINEMASI'nda Film'ler yarış içerisinde , Bu konu hakkındaki Düşüncelerin Neler ?

Evet son yıllarda Türk Sinemasında çok iyi filmler birbirleriyle yarışıyor. Geçen yıllara baktığımızda bu konuda git gide ülkemizin dahada geliştğini, daha iyi olduğunu görüyoruz tabiki bu sevindirici birşey, hem ülkemiz açısından hem bizim seyirzevkimiz açısından

*İzlemeyi Çok istediğin ve İzlemekten Bıkmadığın Film'ler desem ?

Türk filmlerinden Cem Yılmaz'ın filmlerini çok beğeniyorum,özellikle AROG çok hoşuma gitmişti bir kaç kere izlemiştim

*Peki forum'a geçecek olursak , Beşiktaşforum ile tanışman nasıl oldu ?

Beşiktaş ile ilgili haberlere bakıyorken gözüme çarptı, üye oldum, daha sonra burdaki ortam dışardan görüldüğü gibi değil, forumdan çok aile gibi olduğunu görünce çok hoşuma gitti, son zmanlarda pek giremesemde çoğu vaktimi Beşiktaşforumda harcadım .)

*Forum hakkındaki Düşüncelerin Nelerdir peki ?

Yukarıda da dediğim gibi forumdan çok bir aileye benziyor. Hem futbol ile ilgili bilgilere rahatça ulaşabiliyorum hem de futbol dışındaki bilgilerede forumdan ulaşabiliyorum, Ayrıca birçok yeni arkadaş edindim, kısacası süper bir forum

*Forum ile ilgili son olarak , İstediğin veya yapılırsa iyi olur dediğin birşey varmı ?

Hmm.. Aslında pek eksik yönü yok ama mesela şimdi aklıma gelen,bestelerimizi, tezahüratlarımızı forum üzerinden dinleyebilsek iyi olurdu

*Umarım İlerleyen günlerde farklı düşünceler ve farklı projeler uygulunacağı zaman bu söylediğin'de göz önünde bulundurulur. bundan sonra daha sık görmek istiyoruz seni aramizda .)
ve BEŞİKTAŞ diyelim. Senin için BEŞİKTAŞ Nedir ?

Beşiktaş'ı tek bir kelime ile tanımlamak zor aslında, Beşiktaş benim için bir sevgili gibi. Doğuştan gelen ve ebedi olacak olan bir aşk diyelim

*Niye BEŞİKTAŞ Peki?

Aslında ben bu soruyu kendime hiç sormadım, neden Beşiktaş'ı seçtim diye, babam fanatik bir Beşiktaşlı. Küçüklüğümden beri beni maçlara götürür. Beşiktaşla yatıp Beşiktaşla kalkardık. Babamın sayesinde Beşiktaşlı oldum, hiçte pişman değilim, iyki babam fanatik bir Beşiktaşlıymış

*ve son olarak , Yaklaşan Başkanlık seçimi için Neler söylemek istersin ?

Yıldırım Demirören'in başkanlığı sırasında yaptığı hatalar oldukça fazla, her geçen yıl belki bu sene daha iyi olur desekte kötüyr doğru gitti. Murat Aksu daha çok taraftarın istediği işler yapacak gibi gözüküyor, hayırlısı olsun diyelim.

*Beşiktaş için Hayırlısı Neyse o olsun demek En Doğrusu tabiki.

tabikide

*Bunlar Dışında , Eklemek istediğin farklı birşey varmı ?

Beşiktaşımızın inşallah daha iyi yerlere, layık olduğu yerlere gelir

*Bu güzel Röportaj için Tekrar teşekkür ederim , Hayatta herşey gönlünce olur inşallah.

Sağol Mehmet, rica ederim benim içinde güzel bir röportaj oldu

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla