Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2010, 23:06   #20
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi o son saydığın isimlerin arasında da bir Fenerli var.Ali her nekadar Fenerli olsada senelerce formasını giydiği kulubun sempatizanı olmuştur.Konuya böyle bakar,eski futbolcuları geçmişteki hataları ve oynadığı kuluplerı baz alarak değerlendirirsek Rızadan başka bizde çalışacak adam bulamayız.
Metin konusu ise bambaşka.Futbolculuğu döneminde taparcasına sevdiğim bir adam.Ama bu tarz bir görev için karakteri itibariyle pasif kalır.Maalesef Aykut Kocaman,Metin Tekin gibi adam gibi adam olan,tahsilli,yaygara kopartmayan ve reklam yapmayan adamların yüzsüz ve çirkef olmadıkları için Türk Futbolunda yeri yok.Bu tarz adamların görev süreleri çok kısa olur.
Abisi ben Ali Gültiken i FB li olduğu için değil ,karakterinden dolayı sindiremem...Ben insanları asla sempatizanı olduğu ,ya da oynadığı kulübe göre değerlendirmem...Metin ,benim için adam gibi adamdır..üstelik çocukluğunda GS taraftarı olmasına rağmen..ki babası Av.Tarık Tekin'i tanırım..Metin,GS li bir ailenin çocuğudur ve ismi de babası Tarık bey'in Metin Oktay hayranlığının bir göstergesidir..Ama herşeyi ile o bizim için Beşiktaşlı Sarı Fırtına Metin dir..Ali de benim Bakırköy den komşum ve üniversiteden alt devremdir ve o da FB li bir ailenin çocuğudur..Metin in aksine Ali,BJK de oynamasına rağmen hep FB li kalmış ve bunu da saklamamıştır..her transfer döneminde önce FB ile görüşmüş ,hatta bir seferinde Seba onu FB ye imza atmak üzere iken kulüp binasından aldırmıştır..
Benim asıl bozulduğum şey ise ,2 sene sakat kaldı ve Beşiktaş oynayan futbolcuların primini aynen ona da ödedi ve o iyileşince ilk transfer döneminde para diye tutturdu ve peşinatı yüksek veren Kayseri ye gitti..Daha sonra medyeda yer aldığında ise bir kerecik beşiktaşı koruyan bir yazı yazmadı..ama hep sorulduğunda FB yi favori gösterdi...işte bundan dolayı onu sevemedim hiç..

Konu Karetta2002 tarafından (27-01-2010 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir..
Karetta2002 Ofline   Alıntı ile Cevapla