Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2010, 00:50   #14
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla Mehmet eline ,yüreğine sağlık.benzer bi yazı tasarlamıştım ama sen içimdekileri benden iyi yazmışsın...bu takım bizim..ayrıca hocaya da ben inanıyorum..Denizli gitsin,Tigana gitsin,Ertuğrul gitsin o gitsin..bu gitsin diyenler sen gel de çalıştır o zaman..Neymiş Denizli bu işten anlamıyormuş..
İlla senin dediğin gibi olacak ,satılık üçbeş kalemin ağzından hocayı eleştirmeyelim..
Peki o dediklerinizi de yapsa kazanmanın garantisi mi var,futbolda kazanmanın garantisi mi var..Dünyanın her yerinde futbolun dili birdir..çifte kupa şansa alınmaz,7 maç üst üste şansa kazanılmaz..bunun tersini ancak o sahaya 19 Mayısta girenler iddia edebilir.
Demek Denizli gençleri harcıyor ha..Denizliyi tanımadan sallamayalım..hangi gencin kaç idmanını seyrettiniz de illa koysun diyorsunuz..Nereden biliyorsunuz gençlerin 1.ligde şampiyonluğa oynayan bir takımda oynayacak kapasiteye geldiğini.Denizli genç yaşlı ayırmaz..kime inanıyorsa ona verir formayı..iki kupa alınınca şans,7 maç üstüste kazanınca şans,mağlup olunca Denizli ...
Hadi canım sande...