Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2010, 23:45   #315
omen

omen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gözümü açtığımda Seba vardı herkesin saygı duyduğu bir başkandı. Adeta sadece Beşiktaşımızın değil de Türkiye de herkesin futbol deyince aklına gelen ilk başkanıydı. Ardından onun yanında yetişen ve Beşiktaşlı duruşuna gerçekten sahip olan, kültürü, olgunluğu, gençliği ve dinamiğiyle uzun yıllar kulübümüze başkanlık yapacakken kirli oyunlar sonucunda yıldırılan Serdar Bilgili geldi.

Önce kirli oyunlar sonucunda koltuğu ele geçiren ve başkanlığının ilk gününden itibaren her türlü rezaletin ve başarısızlığın yakalandığı, skandalların diz boyu olduğu bir kulüp haline getirdiği Beşiktaşımızı bu kez de kendine borçlandırıp karşısına kimsenin çıkmamasına sebep olmuştur.

Murat Aksu'yu kutluyorum. Cesaretinden dolayı kutluyorum. Hani kulübümüzde o kadar çok başkan adayı olabilecek güçlü kimseler bir anda kuyruklarını bacaklarının arasına sıkıştırıp kaçıp giderken tek başına ortaya çıkıp onun karşısında durmasından dolayı kutluyorum.

Nerde Nevzat Demir, Fikret Orman, Hasan Arat, ve diğerleri...Nerdeler...

Üzülüyorum bu kadar satılmışla aynı renklere gönül verdiğim için. Yazıklar olsun...

Şimdi kimse kalkıpta olan oldu destek mestek zamanı demesin arkadaş. Bu resmen tecavüzden zevk al demek.
omen Ofline   Alıntı ile Cevapla