Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2010, 18:37   #1
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demirören 2200 Sporcu Besliyormuş (Yazıklar Olsun)

Beşiktaş`ın Başkanı`nı seçtiği Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı`nda yapılan seçimlerde Yıldırım Demirören`in babası Sayın Erdoğan DemirörenClick the image to open in full size. Fox Tv`ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte başlıklar halinde Demirören`in Fox TV`ye verdiği röportaj;

`DEMİRÖREN`İN ANNESİ ÇOK ÜZÜLDÜ`

`Seçilmesi Yıldırımın kendi kararıdır.Bu kararında daima manevi olarak arkasında olacağız.Büyük bir tecrübe bu yaşananlar bizim ondan alıcaklarımız var onun bizden değil.Annesi çok üzüldü o yüzden manevi desteği vermeye geldik.Annesinin dualarıyla benim dualarım ile muhaffak olur inşallah.Onun muhaffakiyeti ülkenin muhaffakiyetiClick the image to open in full size.Beşiktaş`ın muhaffakiyetidir.

Anne Demirören ise;

`Oğlumuza güvenimiz çok zaten insanlar hatalar yaparak tecrübelerle olgunlaşır hepimiz öyle olgunlaştık diye düşünüyorum.`` dedi

`` İSTERSE BÜTÜN STAD YOLDA YÜRÜSÜN ``

` Başlanılan birşey yarım bırakılmaz insan birşeye karar verdimi sonuna kadar gidecektir.Demirören ailesinin en büyük özelliği odur.Yani birşeye adım attığımız zaman geri dönüş yok.İsterse bütün stad yolda yürüsün o hiç mühim değil.Biz ne yapacağımızı bilmek mecburiyetindeyiz.Herkeste haddini bilecektir.Futbol bir zevk oyunudur futbol kimseye küfür oyunu değildir.Futbol gençliğe örnek olacak bir spordur.`

`` YAŞA GÖRE HATALAR OLUR ``

Demirören hiç hata yaptı mı? sorusuna ;

` Yaşa göre yanlışlıklar olur ben 72 yaşındayım benim yanlışlarım yanlış olur onların yaptığı yanlışlıklar normal olur.Onun için iyi bakmak lazım insanlar 16 yaşında olgunlaşmıyor.`

`` KENDİR PARASIYLA 2200 KİŞİ BESLİYOR``

` Şimdi senin bir anonim şirketin var fox anonim şirketi.Kasasında para yok seninde maaş alma günün geldi.Parayı nereden bulacaklar?Ya bankadan alacaklar ya patronlar cebinden verecek.Yıldırım cebinden para vermiş hatamı yapmış kardeşim?Yani takım sahaya çıkmasın futbolcular paralarını almasın yabancı futbolcular 2 hafta sonra memleketine dönsün bumu olsun? Yani neden insanlar protesto ediyor bilakis ayakta alkışlamaları lazım.Çoluğunun çocuğunun rıskı ile diğer 2200 sporcuyu besliyor.Para var ise harcanır Yıldırım kulübü alırken milyar dolarlar ile almadı ki borç ile aldı.Peki nasıl dönecek o sistem?Cebinden para verecek.

`` KİMSE KİMSEYE GÜNAHINI VERMEZ ``

Demirören borçları hibe edecek mi? sorusuna;

` Kimse kimseye günahını vermez bu memlekette.`dedi

- HABER1903 -