Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2010, 00:38   #23
ArmaganBJK

ArmaganBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Gokhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu saatten sonra kimse yeter meter demesin yaşanılanlar unutulmuş bugun bunu gördük. Takım yenik olunca yeter dıye bağıranlar bugun maç başlamadan şampiyonluk şarkıları söylüyordu. Tabi ki takım başarılı olsun destek olunsun ama böyle tepkisiz kalınması beni rahatsız etti. Bende yapabileceğim tek şeyi yaptım. Bugun maçımı izledim ağzımı açmadım ne tezahürat yaptım ne de gollerde abartılı sevindim. Bundan sonra da bu şekilde devam ederim. Ama bundan adım gibi de eminim iki maç kötü gidelim yine başlarlar yeter demeye. Alen seçimden aylar önce Y.D adlı vatandaş için seçilirse tribünler yine unutur demişti. Harbiden öylede oldu klavye delikanlısı çok varmış.
arkadasim sen neyin pesindesin anlayamadim.
ne yani baskan yd secildi diye,takima köstek mi olalim yani...
bugün taraftar dogruyu yapmistir.
hele bir görelim yeni yönetim nasil bir politika izliyor veya dogru yolda ilerliyor mu diye?
yönetim yeni,yd ne kadar isleri bozar veya bozmaz,dogru is yapar veya yapmaz bir bekleyelim görelim dimi ama.
bende yd yi sevmem,bugüne kadar yaptigi dogrular ve yanlislar vardi,ama secimi kazandi.
sanki aksu secilse sihirli deynek degecekti kulübe.
üye olsaydin oyunu kullansaydin,maclarda kendi baskanina küfür etmemelisin,orada oturan BESIKTAS KULÜBÜ baskanidir,ne olursa olsun.
tribünler üye olsun oyunu atsin ki secimde etkili olabilsin,bu isler küfürle,protesto etmekle,bagirmakla,cagirmakla olmuyor maaleef arkadaslar.
yillardir rakip yorumcular,medyalar CARSIyi karistirmak icin ugrastilar,yikilmadik,ayakta dimdik durduk.
ama senin ve senin gibi düsünen arkadaslar sayesinde rakiplerin basaramadigini,icten bölünerek basaririz.
hem rakipler rahatlar,hem siz...istermisin böyle olmasini.
kenetlenmek gerek.
biz dünyaca taninan,saygi duyulan ve en etkili taraftariz...bizler bu takimin 12 adamiyiz...
takimi satmak olurmu,savasmamak olurmu,hainlik olurmu...yakisirmi bize arkadasim?

Konu ArmaganBJK tarafından (06-02-2010 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir..
ArmaganBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla