Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2010, 03:01   #28
mecerkn

mecerkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ne protestosu,ne isyanından bahsediyorsunuz..bu dayak yedik dövüldük masalı çok sıktı artık..o dayak yiyenlerde bir zamanlar birilerini döverken kimsenin gıkı çıkmamıştı..yeter artık..o başkanı istemem ,bu hocayı istemem onu istemem bunu istemem..neymiş beşiktaş elden gidiyormuş da kurtaracaklarmış..bırakın bu işleri..
kusura bakmayın ama sizler ne Beşiktaşı tanıyorsunuz,ne beşiktaşın tarihinden haberiniz var..
Beyler..Beşiktaş o kadarmı küçüldü ki ..bir işbilmez başkan gelecek batıracak..
Beyler Beşiktaş o kadarmı küçüldü ki trübünde kendini beşiktaşın sahibi sanan bir grup tarafından kurtaracak..ya da sizler o kadarmı güçlüsünüz ki Beşiktaşı kurtaracaksınız..yani siz trübüne gideceksiniz,protesto yapıp takımın yenilmesine yol açacaksınız..takım yenilecek ve başalayacaksınız ,yeter bilmemne yeeeter..adam da tırsıp bırakacak öylemi..güldürmeyin...
Bence kabak tadı verdi..ne yapacaksınız..ben trübüne geleceğim ve protestoya katılmayacağım..ne yapacaksınız..merak ediyorum..beni Başkanın adamı ilan edip dövecekmisiniz..anlamıyormusunuz..sen ben o bizler yani tarftarlar kulüp yönetimlerimde değil zurnanın son deliği,herhangi bir deliği bile değiliz..beni tanıyanlar bilirki asla ve asla Demirören i tasvip eden bir adam değilim..ama ben bir futbolseverim..ben bir sporseverim..ben o trübüne maçı seyretmek için gidildiğine inanırım..Neymiş liderim dediği adam demirörenci olmuş..neyin lideri ,kimin lideri imiş..allahın çapulcuları ne zamandan beri lideriniz oldu..o kadarmı zayıfsınız ki allahın zavallısı sizin lideriniz oldu..o liderim dediğiniz çapulcu Seba ya küfretmeyenleri dövdürürken neredeydiniz..Beyler ;size bir ağabey sözü,adam meşru bir şekilde 3 yıllığına mazbatayı aldı..istediğiniz kadar ziplayın adam se-çil-diii...
unutmayın ..zamanında küfürle ,dayakla adam gönderenler sözlerim kesinlikle forum arkadaşlarımı içermemektedir) aynı şekilde o trübünden gi-de-cek-ler...protesto yapmak istiyorsanız,gidin valilikten izin alın yürüyüş yapın..trübünü de gerçek futbol seyircilerine bırakın..
Kusura bakmayın yazı biraz ağır oldu ama;birinin bunları söylemesi gerekiyordu..sizler benim kardeşlerimsiniz ve beyhude uğraşıyorsunuz
abicim ellerin dert görmesinn. ben de üzülüyorum abi genclerimizin ne olduğu belli olmayan adamların gazına gelmesine..onları yüceltmesine..bana ne başkandan, bana ne tribün liderlerinden. ben beşiktaş sevdalısıyım, ben futbol sevdalısıyım..yenersek sevinirim, kaybedersek üzülürüm..ama beni sahada ter döken beşiktaşlı futbolcu kardeşlerimden başkası ilgilendirmez.çünkü ben onları izliyorum, onlarla seviniyorum, onlarla üzülüyorum..

artık bu işleri bırakmalıyız. tabatanın 8ine taktığımız gibi seçime de taktık. şimdi bakıyorum herkes tabata diyor.çünkü bizi ilgilendiren sahada olanlar..
mecerkn Ofline   Alıntı ile Cevapla