Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2010, 11:09   #1
alpler
Dişi Kartal

alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durant'i Kim Durduracak?

NBA'de New Orleans Hornets bu sabaha karşı New Orleans Arena'da Oklahama City Thunder'ı konuk ettti.Maçın ikini çeyreğinde farkı 6 sayıya çıkaran Thunder, bu farkın kapanmasına izin vermedi ve maçı 103-99 kazanarak 28. galibiyetini aldı.
Kevin Durant 30 sayı 3 ribaund 2 asistle takımını bir kez daha sırtlarken, Russell Westbrook da 26 sayı 8 ribaund 10 asistle yine ona en büyük desteği verdi.Ayrıa Jeff Green 14 sayı 3 ribaund 3 asist ve Nenad Krstic 14 sayı 6 ribaundla oynadılar.
23. yenilgisini alan Hornets'te ise 22 sayı 6 asistle oynayan Marcus Thornton'un çabaları galibiyet için yeterli olmazken, David West 15 sayı 5 ribaund, Peja Stojakovic 15 sayı 4 top çalma, Emeka Okafor 14 sayı 12 ribaund 2 top çalma 2 blok ve Darren Collison 9 sayı 9 asistle oynadı.
Russell Westbrook maçtan sonra yaptığı açıklamada:"Biz onların bizi Paul olmadan da yenebileceklerini biliyorduk.Ben agresif olmaya,savunmaya ve diğer takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalıştım." dedi.
Maçın yıldızı Kevin Durant ise:"Arkadaşlarım hücumda beni gördüler ve buldular.Ben çalışmalı ve daha iyi olmalıyım." dedi.