Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2010, 00:07   #30
ferres

ferres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen bence Bobolu maclari birdaha izle.
1-Tarihin encok gol atan yabanci futbolcusu: O istatislige oyle bakilmaz.Oynadigi mac basina gol ortalamasini soyle.
2-Nobre Bjk nin forveti degil ama burda kotulendigi kadar da kotu degil.Gecen sene belinden gecirdigi sakatlik sonrasi sozlesme imzalanmasi hataydi.Bu sakatlik onu tamamen bitirdi.
3-Bobo ne adam gecer,ne hava hakimiyeti var nede top tutar.Bir bak bakalim kac senedir bizde oynuyor,bu saydiklarimi kackere yapmis.
4-Eger sen Boboyu Pascalla,Kuntzla falan kiyaslayabiliyorsan futbolu birak basketle falan ugras.
5-Transfer doneminde satmaya calissalarda birsey degismez cunku telaffuz edilen paralar kimse almaz Boboyu.Bana bitane Boboya talip olmus liginde ilk 5 icinde olan kalbur ustu takim soyle.
6-Efendiligine birsey demedim zaten.
7- Senelerdir besiktasta oynuyor degil senin dedigin gibi 20 gol 15 golu gecmisligi yok.

Bir futbolcuyu sadece gol atiyor diye yildiz ilan etmek bize has bir durum.Hucum pres yapmayan,top tutmayan,adam eksiltemeyen bir santrafor ancak Turkiyede yildiz olur.Bobonun ozellikle Inonude oynadigi
maclarda nicin rakibe net bir baski kuramiyoruz?Bunun sebeplerinden biri santraforun yetersizligi.
Bobonun futbol hayatinda gorecegi en ust duzey kulup BJK olur.
bobo nun gollerini izlemiyorsun galiba yada bobo yu baska bir futbolcuyla karistiriyorsun, ben bobonun adam gecipte vede kafayla attigi cok golü hatirliyorum, bobo hem golcü hemde yaninda oynayan partnerini besleyebilen bir santrofor ama adam hep tek santrofor oynatiliyor bobonun yaninda iyi bir golcü olsun besiktasin gol sorunu falan kalmaz , tek forvet sistemide rakipbin 4 defansiyla birdenmi ugrassin yoksa golmü atsin...senelerdir 20 gol atamadi diyorsun bana bobonun oynadigi tam bir sezonu söylesene...ama sen hala 2 metreden bombos golleri disari atan nobreyi boboyla kiyasla ve bana deki futbolu birak ve basketle ilgilen, kimin futboldan anladigi belli....güldürme insani
ferres Ofline   Alıntı ile Cevapla