Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2010, 18:38   #8
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
batuhan bir macta 10 golde atsa bu basimizdaki kendini begenmis dedigim dedik falci adam oynatmazki, hazirlik maclarinda neciple ridvani oynatti hani nerdeler bir tane lig macinda 1 dakika sans alabildilermi...ama sevgilisi 1 sezonda 1 gol atan nobre 1 metreden golleri kaciriyor ama her mac sans buluyor , antep macindan sonra eger hala nobreye forma verirse ben bu denizlinin kazanmak icin sahaya ciktigina inanmiyorum...yeter artik yaaa su cocugada biraz sans ver artik nobreden daha basarisiz olamaz ya cünkü nobre 1. 2. ve 3. liglerdeki en becerisiz en salak forvetidir...
necip oynadı maçlarda ikinci yarılarda girip rıdvan sakat olduğu için ilk 18 e bile alınmamıştı ilk haftalar nası oynatılmasını bekliyorsunuz. Batuhan form tutarsa en önemlisi form tuttum diye havaya da girmezse kadroya girer emin ol abicim. Ama gene çıkıp bas bas bağırırsa kral benim hala oynatılmıyorum falan diye hiç oynamasın bence zaten. Böyle futbolculara ihtiyacımız yok. Nobre konusunda katılıyorum Nobre gibilerine de ihtiyacımız yok.

Konu dartheagle tarafından (20-02-2010 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir..
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla