Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2010, 17:58   #26
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Fırat Aydınus'u çok beğenirim, dünkü maçta da beğendim bir iki kararı dışında...Maçın başında Barış'a sarı kart göstermesi gerekirdi, ama maçın başı diye olacakki kartını kullanmadı ve uyarmakla yetindi, birinci hatası buydu maçta, bide yine ilk yarıda Nobre'ye yapılan foulü es geçti ama Fırat'tan çok gözünün önündeki pozisyonu süzemeyen yardımcı hakemde aramak lazım hatayı, zaten onun verdiği inanılmaz kararlar vardı, bütün kararları Gs'nin lehine oldu o yan hakemin...Top çizgiyi geçti mi geçmedi mi tartışması yapmak yersiz, gerçekten zor bir pozisyon, bu yüzden Fırat Aydınus'a yüklenilemez...İkinci yarıda da ceza sahasına yakın bi yerde Ardaya yapılan net bir foul vardı, bunu süzemedi fırat Aydınus, Toraman'ın yaptığı harekette penaltıydı elbette ama Türkiye'de böyle bir penaltı verildiğine şahit olmadım ben, yani bi standart var, yanlış uygulanan bi standart, bu da dün böyle devam etti, olması gereken de bu, herkeze devam bize penaltı olmazdı!..Keita-Üzülmez arasında yaşanılanların da o dediğim yan hakemin süzmesi gerekirdi, Fırat Aydınus'un değil...