Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2010, 15:50   #6
SahEmre
zɐʎaq ɥɐʎis

SahEmre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Gokhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eziklerin yöneticileri ortadaki başarısız sonuçları kapatma konusunda master yapmış olmalı. Geçen sene hiçbir başarı alınmamasına rağmen sezon sonunda en çok konuşulan takım oldular. Mehmet Topuz ile gündem yaratıp şampiyonluğumuzu gölgede bıraktılar. Bunda bizim yöneticilerimizinde hatası var ancak ezikler bu konuda çok iyi çalıştılar.

Şimdi ki hedef Aydınus. Alınan üst üste malubiyetler ile zirveden uzaklaştılar. Oynadıkları kötü futbolun farkındalar. Taraftara bahane olarak hakemi gösterdiler. Her hafta mı hakemler hakkını yıyıyor eziklerin. Basını çok iyi kullanıp başarızlığı dış etkenlere bağladılar yine. MHK Aydınus'a sahip çıkmalı maalesef buna ben dahil kimse inanmıyor.
Gökhan ezikler neden azize kulüpler birliğinden istifa etsin diye basbas bağarıyolar.
Kulüpler birliği başkanı olduğu sürece çıkıp hakemler hakkında tek kelime edemiyor da ondan.
Bunlar malesef bu tür çıkışlarla hakemleri korkutuyorlar. Aydınusa feer düşmanı diyor adam bir sonraki maça atanacak hakem nasıl bir baskı altında çıkıcak maça bi hata yaparsam benim hakkımda da böyle konuşur beni fişler diye yanlı maç yönetmeye meyil ediyor.. Bunların en iyi bildiği iştir bu...