Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2010, 20:14   #94
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Necati Ateş''Beşiktaş ta Oynamaktan Gurur Duyarım''

Bazı basın organlarında adı Beşiktaş ile anılan Necati Ateş Haber1903`e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Transfer söylentileri ve Beşiktaş`a gelmek isteyip istemeyeceğini sorduğumuz Necati Ateş konu ile ilgili olarak şu açıklamaları yaptı :

"Her şeyden ziyade tabi böyle istenilmek, böyle haberlerin çıkması insanın gururunu okşuyor. Çünkü Beşiktaş çok büyük bir camia, çok büyük bir kulüp. Ama işin doğrusunu söylemek gerekirse bana gelmiş bir teklif ve ya bir görüşme yok.

Bununla ilgili ilk olarak Cumhuriyet gazetesinin spor direktörü Galatasaray TV`ye bir açıklama yapmış. Ondan sonra bu haberler yayıldı zannedersem. Bilmiyorum aralarında nasıl bir görüşme geçti ya da onların bir bilgisi bir istihbaratı var bilmiyorum ama tabii güzel bir duygu bunlar.

Bir futbolcu için istenilmek, böyle haberlerin çıkması güzel bir duygu. Beşiktaş gibi bir kulüpten olması da inanın onurunu okşuyor diye düşünüyorum. Tabii böyle bir teklif geldiği takdirde oturup konuşuruz diye düşünüyorum. Ama gelen bir teklif yok şu an itibari ile."

-HABER1903-