Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2010, 22:15   #1
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation yıLın en saLak sözLeRii :):)

İNGİLİZ The Sun Gazetesi, ünlüler tarafından söylenmiş 2009 yılının en aptal sözlerini seçti.

Megan Fox
“Çirkin olmadığım apaçık ortada.’

Sarah Jessica Parker
“Bebek bezi kokusuna bayılıyorum. Hatta ıslak olduklarında daha çok seviyorum. Fırınlanmış yemek gibi kokuyorlar.’’

Sarah Jessica Parker

Paris Hilton
"Susan Boyle eğer daha güzel kıyafetler giyerse çok seksi olabilir."

Susan Boyle

Sienna Miller
“Sigara içmeye bayılıyorum ve inanıyorumki sigaraya pozitif yaklaşırsanız daha az zarar görürsünüz.’’

Mazhar Alanson
Beyaz Show'a konuk olan ünlü sanatçı Mazhar Alanson, ağzından kaçırdığı bir sözle Beyaz'ın soğuk terler dökmesine neden oldu. Seyirciye yaşını soran Beyaz, 41 cevabını alınca Mazhar Alanson ağzından ‘Kaşaaar’ lafını kaçırdı.

Ata Demirer
Beyaz Show’a konuk olan Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir seyirciyle konuşurken gaf yaptı.

Ata, kendisine ‘Kız arkadaşın var mı?’ diye soran seyirciye ‘Ne yapıcan, vericen mi?’ diye cevap vermişti.

Helin Avşar
Helin’s Port adıyla köşe yazan Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar, laiklik ile ilgili bir yazı yazmıştı. Yazısında ‘Her şeyin laik olmasını istiyorum. Ne mutlu Türkiye’ diyerek gündeme gelmişti.

Reha Muhtar: “Bütün bunları nasıl yaptın ha? Cevap ver!”

Telefondaki kişi: “Bakın efendim izah edeyim...”

Reha Muhtar:“Sus, konuşma! Hâlâ utanmadan izah ediyorsun! Cevap versene...”

Mustafa Topaloğlu
Uzaylı Türkücü katıldığı Makina’da lafı uzatan ve konuyu başka yöne çeken şarkıcı Tayfun’a yönelik “Ben ne anlatıyorum, bu ne anlatıyor… Muhabbetin ağzına s…tı” demişti…

Seren Serengil
Ünlü şarkıcı Seren Serengil bir programda telefonla bağlanan seyirciye ‘Sevgilin nereli?’ diye sorunca ‘Kars’ cevabını almıştı. Bunun üzerine Seren Serengil ‘Doğu tarafı oluyor değil mi?’ demişti.

Emrah
Ünlü Şarkıcı Emrah yıllar önce kendisine müzik hakkında yöneltilen soruları yanıtlarken büyük bir gaf yaptı.

‘Mozart dinliyorum ama Türkiye’ye gelirse konserine mutlaka giderim’ dedi.

Sunucu: Hilal Hanım takip mesafesi nedir?

Hilal Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır.

Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir.

Hande Ataizi “Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum...”

(Sevda Demirel’in canlı yayında tokadını yedikten sonra...)

Metin Uca: “Akdeniz’de yaşayan saldırgan bir köpekbalığı türü, ‘C’ harfi?”

Yarışmacı: “Caws!..”

Deniz Akkaya
“Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir!”

Britney Spears
“Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum...”

Şenay Akay:
“Beni kötü aletlerine emel etmek istiyorlar.

Devam Ediyoruz!..

Hülya Avşar
"Hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim.”

Bülent Ersoy
“57. Hükümet ‘tekno partiler’in açılmasına yardımcı oldu.”

Erman Toroğlu
Eski hakem Erman Toroğllu, yaptığı eleştirilerle adından söz ettiriyor. Toroğlu, hakemler hakkında yaptığı bir açıklamada ilginç bir gaf yapmıştı: ''Bakirelik yalnız kadında mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem!’
Kaynak: Wardom Yılın en aptal sözleri seçildi - Wardom.Org
Gazetecinin Sorusu
“Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?”

Türkan Şoray: “Bugün mü?”

Cüneyt Arkın
“İstanbul’un 5’te yarısını gezdim.”

Asena
“Salak olabilirim ama aptal asla!”

Öykü Serter
“Evet, tüm bölgelerimizden puanları aldık. Sadece dış bölgelerimiz kaldı.”

Ebru Gündeş
“Sade sadelikten gelir. O yüzden sadeyi tercih ettim!”

Doğuş
“Müzikte tek eksiğim opera.”

Nihat Doğan
“Atatürk ne demiş: Yurtta sulh barışta sulh.”

Sinem Güven
Manken Sinem Güven, meme kanseriyle ilgili olarak ‘Meme kanserine son derece karşıyım’ diyerek manasız bir açıklama yapmıştı.

İzzet Yıldızhan
“Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor.”

Brooke Shields
“Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...”

Jack Nicholson
“Annem bana ‘O. çocuğu!’ diye bağırdığında oluşan ironiyi hiçbir zaman anlamadı...”

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla