Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2010, 01:39   #10
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Şans yanımızda olmasa bugün M.Denizli manşetlerdeydi, eleştiri yağmuruna tutuluyordu çıkarmış olduğu kadrolar nedeniyle...Belediye maçında da Denizli maçında da ilk 11'ler bana göre yanlıştı, ama takım kazanmasını bildi, skorlara göre hoca yine haklı çıktı, umuyoruz sezon sonunda da haklı çıkar, ne diyelim...
şans mı değil mi onu bilmiyorum ki ayrıca ben sezon sonu şampiyonluğun çok zor olduğunu düşünenlerden biriyim bu kadro yapısıyla bu oyuncu formlarıyla 10 haftayı zor çıkarırız. Ama bunda bütün eleştiri yağmuru denizliye falan demek yanlış. Kimi oynatsın abicim sene başından beri patlaya patlaya içimizde patlayan Nihat ı mı , 8 milyon un psikolojik baskısı altında ezilen Tabata yı mı, takım savunmasına bir gram katkısı olmayan defansta oynayan oyuncuları da zora sokan Yusuf u mu, ne oynadığını kendi bile bilmeyen S.Özkan ı mı, 3 direğin ortasını bir türlü bulamayan Nobreyi mi ? he diceksin Necip i oynatsaydı Necip i oynatabilirdi bana göre de ama bu öyle ELEŞTİRİ YAĞMURU na tutulcak bir durum değil. Toraman da hücumda görevini çok iyi yapamasa da defansif açıdan inanılmaz faydalı oldu. Toraman ın sahada ayak basmadığı bir alan gösterin ya adam boş alanlara koşular bile yaptı kaç kere biraz yetenekli olsa onları da olumlu değerlendirirdi. Ama Toraman ın o bölgede oynaması Sivok ve Ferrari yi çok olumlu etkiliyor. Deplasmanlarda Toraman ın böyle oynamasına karşı değilim ben. Ama kendi evimizde biraz yanlış bir tercih tabii ki. Neyse hocaya bu kadar yüklenmeye gerek yok oyuncularımızın en formda olanları şu an kadrodalar. Ve iyi kötü birbirlerine alıştılar. Hep istikrar istikrar dersiniz şimdi neden sürekli kadro değişikliği yapmasında ısrarcısınız. Biz geçen sene de böle düşe kalka şampiyon olduk alıştık bu tarz futbola sonuca gitmeyi bi şekilde beceriyoruz. Bu sene fikstürümüz çok zor ama Denizli nin şu kadro formlarıyla yapabileceği en iyi şey budur. Hoca kendi de farkında kötü oynadığımızın alınabilecek bir önlem varsa almaya çalışır. Ama o saydığım güvenilmez oyuncularla bu iş hiç yürümez bu böyle biline bence. Şu an denizli kumar oynamıyor kazanan kadroyla devam ediyor asıl sizin dediğinizi yaparsa kumar oynamış olur bakalım o zaman kazanacak mı görecez. Beşiktaş için takım savunması çok önemlidir onu bozduğumuz an bizden hayır gelceğini düşünmüyorum. Eldeki kadro bundan başka iyi bir şey yapamaz.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla