Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2010, 14:45   #46
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok belirleyici bir 3 haftalık dilime giriyoruz.. Ligin kalan 9 haftasındaki 3 haftalık dilimler bizim için giriş gelişme sonuç anlamında bir kompozisyon gibi.. Giriş bizim için kazan bekle şeklinde olacak.. Diğer rakiplerimizi için ise zor olacak.. Umarım dengeler bizim lehimize döner.. Gelişme safhası ise oldukça zor.. Gelişmenin sonunda lider olabilirsek sonuçu getireceğimizi düşünüyorum..
Yalnız bunları yapmak yazmak kadar kolay değil.. Takımın kapasitesi ve durumu ortada.. Futbol hayatının büyük kısmını rakibi karşılamak olarak geçirmiş 8 adamla sahaya çıkıyoruz.. Ve malesef bu adamların büyük bi çoğunluğu topla haşır neşir olan adamlar değiller.. Üstüne üstlük sahada top tekniği en az olan stoper kökenli adamımızı birkaç maçtır orta göbekte oynatmak gibi bir huy edindik.. Defansta ne kadar sağlam olursak olalım topu ortada iyi çevirip forvete servis edemezsek golü dünkü gibi tesadüflerle buluruz.. Gol atamadğımız her dakika bizim için çok problemli bir sona gider.. Allahtan son maçlarda bir şekilde golü bulmayı başarıyoruz.. Ama bu bizi kandırmamalı.. Eğer ilk golü yiyen olursak bu takımın onu çıkarması çok çok zor.. İlerleyen haftalarda artık göbekteki bu sevdadan vazgeçmemizi ve ilerde topu kullanma becerisi olan adamların insiyatif almasını bekliyorum.. Geçen sezonki şampiyonluktan sonra artık görevini yapmıştır, başka birşey beklemiyorum dediğim Yusuftan da kalan haftalarda tekrar sazı eline almasını bekliyorum.. Takımın ona çok ihtiyacı var bence.. Şu an kadroda onun yerine bu görevi yapacak kimse yok.. Diğer beklentim ise Nihat.. Ona inancım her zaman devam etti.. 34. maçta bile olsa ondan çok önemli bir katkı bekliyorum.. Bu potansiyel ve tecrübe onda fazlasıyla var.. Hadi hayırlısı.. M. Denizli gibi pazartesi akşamı durumumuz ne olacak onu bekliyoruz..

Konu Neokartal tarafından (16-03-2010 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla