Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2010, 12:07   #10
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya neden bursanin basarisini gölgelemek istiyorsunuz anlamiyorum, bikemedigin bilegi öpeceksin bende günahim kadar sevmiyorum bursasporu ama adamlar bu sene sampiyonlugu en cok hak eden takim, diyelimki sizin dediginiz gibi kasimpasa bursaya satti besiktasta evinde yedi bursadan 3 tane ozaman mustafa denizlidemi satti maci cok sacma konusuyorsunuz bursasporu kiskanmaktan baska birsey degil bu, biz besiktasliysak böyle bahanelerin arkasina siginmak hakkiyla buralara gelmis takimlara iftira atmak besiktaslilik durusuna yakismaz, dünkü macin kahrami rüstüydü 3 tane net pozisyon cikardi demekki bizde is yok bunu neden görmüyoruzda neden bizim teknik direktörün yalnislarini örtbas etmek icin rakip takimin teknik direktörüne iftira atiyoruz yani yilmaz vural bize karsi 1 puan aldigi icin sahtekarmi oldu...bence cok desteklediginiz denizli gitsinde yilmaz vuraldan yada erutgrul saglamdan biraz ders alsin....
Ben Başarı Gölgelemek İstemiyorum .

8 Hafta Var Olabiliyorlarsa Olsunlar Şampiyon .

AMA ŞAMPİYON BİZ OLACAĞIZ !

Evet Biz Bursaya Yenildik ama Nasıl Yenildiğimizi Maçı İzlediysen Görmüşsündür .

Son Dakikaya Kadar Mücadele ettik o Ağır Zeminde Ferrari Sakatlandı Hava Hakimiyetimizde Bitti 2 Gol Geldi İkiside Kafayla !!!!

Biz Son Dakikaya Kadar Mücadele Ettik Yani Yatmadık !

Kasımpaşa Orta Sahayı Bile Geçmedi Hemde Kendi Sahasında Bursaya karşı Yani daha detayını anlatmama gerek yok anlamak isteyen anlar ne demek istediğimi

Sen Diyorsan Ben Beşiktaşlıyım Ama Bursanın Şampiyon Olmasını İstiyorum Neden Çünkü Hakediyormuş Buyur Konuyu Uzatmaya Devam Edelim !
Ama diyorsan Şampiyon Beşiktaş O Zaman Gereksiz Uzatmaya Gerek Yok Bu Konuyu .