Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2010, 16:55   #1
Asi_melek1903
tek aşkı beşiktaş

Asi_melek1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking Erkeklerin eşleri hakkındaki ilginç şikayetleri!!

Click the image to open in full size.

Amerika'da evli çiftler arasında yapılan bir araştırmaya göre, bakın bazı erkekler eşlerinin nelerinden şikayet ediyor:

"..Karım aşırı kilolu ama sorun bu değil.. sorun şu: Tv'de maç seyrederken ne zaman çok önemli bir pozisyon olsa ekranın önünden geçeceği tutuyor!!"
*Howard, Dodge City, Kansas*

".. Bir sabah kahvaltıyı kendim hazırlayıp ayağına kadar getirdim, onu mutlu etmek istedim....ama o çıldırdı: "Benim saat kaçta ne yiyceğime sen nasıl
karar verirsin!!!!!" diye tepsiyi kafama firlattı..."
*Ted, Wexford, Pennysilvania*

"Benim herşeyimde gözü var...ona bir sürü kıyafet alıyorum ama o benim t-shirtlerimi giyiyor, bir sürü çorabı var ama yatağa benim çoraplarımla
giriyor, benim traş malzemelerimi kullanıyor hatta benim boxer'larımı bile giyiyor!!!"
*Dave, Massachussets*

".. Karım herşeyin listesini yapıyor... alınacak şeyler, yapılacak işler, aranacak insanlar... birşey listede yoksa ona yaptırmanın imkanı yok. Bir
gün espri olsun diye listenin altına "kocamla sevişmek" maddesini ekledim...o günden beri günlük listesine yazmamışsa sevişmiyoruz"
*Nick, Washington*

".. Çorba içisini taa öteki odadan duyabilirsiniz"
*Bruce, New Jersey*

"... Birşeyi kafasına taktı mı kafasında saatlerce senaryolar kuruyor, halledene kadar da kimseye rahat vermiyor. Tamam tatilimizi ya da bugün ne
yiyeceğimizi planlamak önemli değil, ama evi dekore edeceğimiz zaman görmeliydiniz.. sürekli kafasında birşeyler tasarlamaktan tam 2 gün 2 gece
uyumadı, beni de altüst etti. Gecenin 3'ünde sizi dürtükleyip "duvarlar krem rengi mi olsun bej mi" diye soran birini düşünebiliyor musunuz..."
*Jim, Minneapolis*

"... Karım azılı bir vejetaryen.. dışarda yemeğe gittiğimizde etrafta et yiyen birileri varsa yanına gidiyor, ölü ineği nasil yiyebiliyosunuz???",
"Şu domuzu siz yiyesiniz diye öldürmeleri hiç içinize dokunmuyor mu??" diye milleti rahatsız ediyor.."
*Miles, Los Angeles*

"... Karım cok çekici bir kadın, ama alışveriş tutkusu bir felaket...sırf onun kıyafetleri için ikinci bir ev almamız gerekebilir. Hele ben önemli bir
toplantıdayken telefon edip "sence mavi eteğimin üzerine beyaz bir kazak mı alayım yoksa mavi bir gömlek mi alayım" diye sorduğunda çok kızıyorum"
*Jim, NYC*

"...Karım saçlarıyla çok uğraşıyor. Birgün eve geliyorum, saçlari siyah...2 gün sonra bir bakıyorum kızıl olmuş...bir hafta sonra bakıyorum sarışın olmuş... gerçek saç renginin ne olduğunu bile bilmiyorum"
*Cary, Seattle*

"...Karım güzeldir ama kimse onu sahte sarışın sanmasın diye bacaklarını tıraş etmiyor..."
*Ned, Tucson, Arizona*

"... Takma kirpiklerinden nefret ediyorum...geçenlerde gazetenin üzerine düşmüş ve ben böcek zannedip terliğimle ezdim..ödümü kopardı..."
*Gordon, Oklahoma *

"... Karım pembe dizi hastası. Yalan Rüzgarında iki hafta önce ölen adam yüzünden hala yas tutuyor. Bir keresinde de dizide karısını aldatan adamı
sokakta görünce üzerine yürümüş..."
*Archie, St. Louis*

"... Kızımız tip olarak bana benzedi diye yıllardır bana kin tutuyor"
*James, New Orleans*

"... Bizim 5 çocuğumuz var... karımdan hiçbir şikayetim yok, çünkü ne yaptığını izleyecek ne halim var ne de vaktim "
*Bob, Charleston, Washington *

Neye yaklaşsam, sonu uzaklık ve kırgınlık
Anlaki yok Allah(c.c) tan başka yakınlık ....
Asi_melek1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla