Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2010, 21:51   #11
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine tribündeydik hangi maç hatırlamıyorum ama Tigana dönemiydi tribünlerden Serdar'ın çalımları sonrası böyle bir yakıştırma yapılmış bundan bu gidişle yerli bir MESSİ çıkacağı düşüncesi Tribünleri epeyce heyecanlandırmış sürekli bir umut bekledikçe işler tersine gitti,açıkcası ESKİŞEHİR maçında kaçırdıkları hakkında fazlaca kızmak yersiz çünkü uzun bir süre sonra girmiş olmanın verdiği heyecan ve sıkıntı Serdar'ın ayaklarına dolandı zaten artık istenmediğini bile bile sahaya çıkmak bence zordur.Kısacası derler ya atsan atılmaz satsan satılmaz çünkü bir bakmışın bir maçta döktürür diğerinde sürünür,ama en çok gazetelerde çıkan PORTO ve BENFİCA Serdar'ı almak istiyor haberi çok komikti doğrusu.Menajerlerin fiyat yükseltmek için çıkardıkları bu asılsız haberlere inanmak nasıl bir ahmaklıktır.
Serdar'ın mı ayakları dolanıyor?Serdar mı heyecan yapıyor?Allah aşkına maç içinde yüz ifadesine bakıldığında hiç oyle görünmüyor ..Ki bu takımın öz evladı neredeyse kendini bildi bileli bu takımın herhangi bi şekilde bir parçası olan oyuncumuz olan Serdar'ın bile ayakları titriyor,oyuna girdiğinde heyecan yapıyorsa ben İsmail Köybaşı'nı düşünemiyorum..Arkadaşlar Serdar dediğimiz oyuncu o devirleri çoktan aştı yapmayın ...