Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2010, 17:52   #1
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

' Beşiktaş Premier Lig takımları gibi '

Beşiktaş'ın eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, Radyospor'da Özgür Sancar'la Spor Kazanı'nda yaptığı açıklamada, siyah beyazlı takımın Eskişehirspor maçında yaptığı tempoyu Türkiye'de yapabilen takımın olmadığını söyledi.

Beşiktaş'ın Premier Lig takımları gibi oynadığını dile getiren Kolot, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ile ilgili olarak ise çarpıcı bir açıklama yaptı: "Futbolsever olarak derbiye baktığımda kötü futboldan başka bir şey göremiyorum. Löw, Hidink ya da Van Basten öyle tahmin ediyorum ki çok şaşırmışlardır. Bence Galatasaray-Fenerbahçe maçları çok büyütülüyor. Dünya derbisi falan değil. Kendi aramızda, kendi çekişmemizden başka bir şey değil. Hiçbir marka değeri olmayan bir maç bu�"

BEŞİKTAŞ'IN YAPTIĞI TEMPOYU TÜRKİYE'DE YAPAN YOK

Beşiktaş, Eskişehirspor maçında Premier Lig takımlarını aratmadı. Muhteşem bir top oynadı.

Süper Lig'de böyle maçların oynanmasına alışık değiliz. Beşiktaş'ın yaptığı tempoyu Türkiye'de yapan yok. Eskişehirspor'un bu tempoya dayanamayacağına biliyordum.

G.SARAY- F.BAHÇE MAÇLARI DÜNYA DERBİSİ DEĞİL

Futbolsever olarak derbiye baktığımda kötü futboldan başka bir şey göremiyorum. Löw, Hidink ya da Van Basten öyle tahmin ediyorum ki çok şaşırmışlardır.

Bence Galatasaray-Fenerbahçe maçları çok büyütülüyor. Dünya derbisi falan değil. Kendi aramızda, kendi çekişmemizden başka bir şey değil. Hiçbir marka değeri olmayan bir maç bu� Naklen yayını bırakan, Avrupa'da hiçbir televizyonda 3 dakikalık özet görüntü yok.

G.SARAY'DA BAŞARISIZLIĞIN SORUMLUSU RİJKAARD OLACAK

Fenerbahçe, fikstür olarak çok avantajlı, ama 1-0, 1-0 kazanarak nereye kadar gider bilemiyorum. Bursaspor, antrenörden, başkanına ve futbolcusuna kadar anormal stresliler. Oysa her şey onların elinde şu anda� Kaybederlerse stresten dolayı kaybedecekler.

Galatasaray'da sorumlu Rijkaard olacak. Hem Trabzonspor maçını hem de Fenerbahçe maçında çok ciddi hatalar yaptı ve kulübeden hiç müdahale edemedi, takımını iyi hazırlayamamış.

Beşiktaş'ın ise çok zor bir fikstürü var. Hep zor deplasmanlara gidecek.