Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2010, 14:04   #53
1903_delisi

1903_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ferres´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kasimpasanin bile bizden daha cok gol attigi bir durumda hala mustafa denizliyi destekleyip basarili sayanlari hayretle izliyor ve okuyorum...kusura kalmayin ama biz BESIKTAS iz unutmayalim, koca sezonda 1-2 mac güzel futbol izledim nerde bizim büyük takimligimiz...futbol her sonuca aciktir kaybetmekte var kazanmakta var tabiki, ama böyle pozisyona bile girmeden sut cekmeden oynanan futbolu ben Besiktasima yakistiramiyorum eger siz yakistiriyorsaniz ozaman sizin büyük takim düsüncelerinzle benim büyük takim düsüncelerim farkli...bazi maclar olur iyi oynarsin sut cekersin pozisyona girersin ama kaleci panterlesir yada sansizlik üstündedir kaybedersin eyvallah kimse bisey demez, ama sen büyük takimi 8 kisiyle defans oynat belki sansa bir gol bulurum taktigini ben benimseyemiyorum, ve her kaybedilen mac sonrasi cikip futbolcularini suclayan bir teknik adamada ben iyi bir teknik direktör diyemem kusura bakma denizli artik yeter.....su an kim gelirse gelsin bundan berbat futbol oynamamiz imkansiz ve denizlinin genclere deger verdigini savunan arkadaslar size soruyorum hazirlik döneminin en formda oyuncularimiz necip ve ridvan 1 dakika sans bulabildilermi bazilarida cikmis burada denizli genclere deger veren birisisidir diye yazilar yaziyorlar....belli oluyor
Öncelkikle başlıyım senin için demiyorum.Sayın tigana varken takımın başından sergenleri v.s yollayınca çoluk çocukla maç kaybediyoruz denildi...2004 ten bu yana fenerbahçe galibiyetin yokken şampiyonluğa oynayamıyoken fb ve gs kadrılarına bi bakıp bizim kadroya bi bakıp en kötüsü bizken hala bu yarışın içerisindeyiz.Şahsen ben bi işy yeri sahibi bile olsam yetenekli olup yatana değil çalışmak isteyene iş veririm.Bizim çok şey beklediğimiz yıldızlar yatarak forma alınmadığını bilsinler.Ben denizliden çok memnunmuyum bende değilim.Ama gelecek teknik direktör kim olsada bu durumdan çıkmamız zor.Hatta krizlere bile gireceğiz tekrar.Bana kimse tigana ertuğrul bosque zamanından memnunduk demesin.Daha şampiyonluğun içinde bile olamıyoduk...Şu an türkiye ligi şampiyon olmak için bu futbola yetiyor.Avrupada başarı ise açıkça hagi lerle oluyor malesef.Şu an şu vizyonla bize yıldız futbolcu bile gelmez...Şu kadroyu ilk 5 te tutmak bence büyük marifet.Açık konuşalım...
1903_delisi Ofline   Alıntı ile Cevapla