Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2010, 13:57   #16
90sbjk03

90sbjk03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BЦЯΛƧı IПöПü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya kardeşim tamam ahım şahım top oynamıyoruz öyle bir konuşuyorsun ki diğer rakipler çok iyi top oynuyormuş gibi kim ne oynuyor söylermisin bana ?
en tempolu futbolu zaman zaman biz oynamıyormuyuz ?
en takım olabilmiş görüntüsü veren Beşiktaş Değilmi ? en iyi kadro bizde değil mi ?
şimdi burada olmamızın tek sebebi yani açık ara zirve de olacakken ..
ilk 6 haftada kaybettiğimiz bol puanlar
mustafa denizli en başından düşünemedi şimdilerde dank ediyor kafasına ..
ne olursa olsun Süper lig de 2 maçta 1 de olsa göze iyi gelen futbol oyanayan takımlardanız
kötünün iyisiyiz biz ..!
Öncelikle diğer rakipler çok iyi oynamıyorlar doğrudur ama beni onların futbolu hiç ilgilendirmiyor(Sezon başından beri ilgilendiryor gerçi puan kaybetsinler diye dua ediyoruz kendi maçları kazanamadığımız için)ben onların da maçını izliyorum bizden daha çok maçı rahat geçmişlerdir.Her maçta ama her maçta konya şeker maçı dahil zorlanmaz ki bir takım arkadaş.O 5 takım içinde Trabzon da dahil en çok taraftarını yoran,hırpalayan Beşiktaş'tır bu böyledir..Maçlardaki sinir stresinize bakın 3-0 öndeyken bile tedirgin taraftar takımızda saçmalama potansiyeli yüksek çünkü toz pembe göremiyorum demiştim.Zaten diğer rakiplerden biri biraz kıpırdansa şu anda puan farkı 8-10 olurdu biz burda 5.lik .6lık konusunu tartışırdık.
Türkiyenin en iyi kadrosu biz de değil en tempolu futboluda biz oynamıyoruz.Tempulu futbol dediğimiz dikkat edin panik futboldur bütün futbolcular bir panik içinde elleri ayakları titriyor şuursuzca paslaşıyorlar.Ben Barcelona sendromuna yakalanmadım öyle oynasınlar diye hayal etmiyorum akıl var mantık var ama sezonda 10-15 maçta mahalle takımı gibi oynamasınlar.Zaman zaman dediğinm tempoyu ben çok göremedim bu sezon panik hep var da o faydalı tempoyu göremedik nedense.
Kadromuza gelirsek defans olarak en iyilerinden biri evet ama futbolda gole 3 puan veriyorlar hücum da bizim kadro gayet kötü bir kadro en azından bu sezonki formları öyle diyelim geleceğe umutla bakalım değil mi? bu sezon formsuzdu o kadar adam.Futbol iyi hücumla kazanılıyor ama bizde o hücumcular yok işte koşmak eyvallah ta biz atletizm takımı da değiliz ki?futbolda koşmak var ama zeka,yetenek,teknik,futbol bilgisi de var kısaca futbol futbolcuyla oynanıyor biz de onlardan çok AZ var!!Toptan önce koşan futbolcu bizde,koşarken kafa kafaya kendi arkadaşıyla çarpışan futbolcu bizde,taca pas atan bizde,topla taca çıkan bizde,kapalıya orta kesen futbolcu bizde,2 metreye pas atamayanı bizde,bencili bizde ee nasıl olcak bu iş??kandırmayalım gözümüzü seveyim kandırmayalım birbirimizi.
Benim derdim aman aman iyi futbol da değil ama dünkü gibi korkak,aciz futbol da değil.Takım eksikti ama bu kadar önemli maça bu kadar tırsak,korkak çıkar mı?Kazanmaya çıktığını histtemedim dün ben sanki beraberliğin yettiği kupa maçıydı ben öyle gördüm bu mudur bjk ya bu mudur?Antep maçı da böyleydi,Kasımpaşa maçı da bu da mı tesadüf bu takımın futbol kimliği böyle ben iyimser değilim.İnşallah Şampiyon oluruz ama nasıl bilmiyorum çok büyük bir mucize olması lazım artık.
Dünkü maçı kazanmaya çıkmıyorsan ya da futbolculara bunu aşılayamıyorsan ya da futbolcuların da bu istek yoksa neyleyim ben böyle şampiyonluğu yaa bırakın yaa dünkü maçta biraz kazanma isteği görsem susacam oturacam önümüzdeki maçlara bakacam!!

Konu 90sbjk03 tarafından (03-04-2010 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir..
90sbjk03 Ofline   Alıntı ile Cevapla