Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2006, 12:21   #1
xarizma

xarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şaşırmadım

Click the image to open in full size.Fotomaç Gazetesi yazarı Cenk Atılgan yazdı; 'Şaşırmadım'...

Şaşırmadım

Sizin düşüncenizi bilmem ama; perşembe akşamı Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nda F.Bahçe ile final oynama olasılığının oranı artınca, dünkü Malatyaspor maçından çıkan beraberliğe hiç şaşırmadım... İstatistiklere bakarak konuşursak maçın skorunu tahmin etmek hiç de zor değildi. Ama gelin görün ki Ümraniye'deki hesap, Çarşı'ya uymadı yine. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen takımlarını durmaksızın destekleyen taraftarlar, hem ilk yarı hem de maç sonunda futbolcularını alkışlamak isterken, ıslıklamak zorunda kaldılar.

Geç kaldın be Çağdaş!
Nasıl ıslıklamasınlar ki!. Koray, Okan, Kleberson, A. Hassan, A. Güneş, Bobo ve ikinci yarı oyuna giren Sergen dışındakiler, sadece koşmakla yetindiler dün akşam. Bununla yetinmeyenler de vardı. Mesela Cordoba... Evren'in uzak diyarlardan gönderdiği topu nasıl içeri aldı, hâlâ inanamıyorum. Ya Çağdaş'a ne demeli? Bilal'e yaptığı penaltı için ne düşünüyor, merak ediyorum? Bu pozisyonu başka bir maçta görse, nasıl bir yorum yapardı acaba! Tam bunları kendi kendimize sorguladığımız dakikalarda Çağdaş'ın "Artık Beşiktaş formasını giymeyeceğim" açıklamasını duyduk... Geç kaldın be Çağdaş, çok geç kaldın!.. Bir de Avrupa'da bir takımla anlaştığını ve yöneticilerin bu konuyu bildiğini söyledi. Eğer doğruysa, yönetim bunun hesabını vermeli. Kafasında Beşiktaş'ı bitirmiş olan bir futbolcunun oynamasına nasıl izin verirler!!!

Kaynak: www.bjkhaber.net
xarizma Ofline