Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2010, 23:07   #16
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Taraf"tar

Allenje arkadaşım şayet okursan sevinirim,taraftar'ın anlamı adı üstündedir bir olguya,düşünceye,somut bir nesneye,varlıklara,kendini yakın hissedip taraf olmaktır ve bu düşüncenin illaki paraya endeksli olacak diye bir kuralı yoktur.Taraftar kulübe para akıtacaktır,bedavaya sevmek olmaz,kombine alınacak,kongre üyesi olunacak falan filan gibi cümleler güzel ve kulağa hoş geliyor ama bize lütfen söylesene kulübe kongre üyesi olmak için kaç para gerekiyor?Yıllık ne kadar?Konuşması kolay sen üyemisin?Veya sence bu forumda kaç kişi üye?Ayrıca bendeniz dört sezon üst üste kombine alıp DERTÖREN yönetiminden bıktığım için onların kötü icraatlarına verecek param olmadığını düşünüp son iki sezondur kombine almıyorum bunlarıda burada sana açıklamak zorunda değilim aslen fakat eleştirinin dozunu sen kaçırmışın.Bendeniz 79 doğumluyum ve 88 yılından beri maçlara gider gelirim bir kere olsun İnönü stadına ima ettiğin şekilde bedava bilet ile giriş yapmadım beni asalaklar ile karıştırma.Ayrıca kuru kuruya bağırmakla olmaz bu işler diyorsun arkadaşım rahatsız oluyorsan maça gelmezsin olur biter,insanların sevdası için sesini tükettiği anlara sen dalga geçiyorsun.Yazık çok yazık.Sorarım sana SN.SÜLEYMAN SEBA dönemi bu kulüp çokmu zengindide yaklaşık yanılmıyorsam 18 kupa kazanıldı,sorun para değil takımda ruh olacak,alt yapıdan gelen futbolcular olacak,aç,hırslı,yüreğini ortaya koyan futbolcuları bul getir takıma bak neler olur.Kulübe tabiki katkımız olacak ama karşılıklı olacak,yönetimin akıllı olacak başkanda cebinden para vermeyecek bizmi ona diyoruz cebinden para ver!