Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2010, 11:10   #17
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Real-Barça maçı öncesi çok zevksiz, kısır bir maç izleyeceğimizi düşünmüştüm ama yanıldım.
Maç 0-0 bitti ama kaçan bir çok pozisyon var, gerek bizim gerekse Ts'nin...Ts'nin pozisyonlar bulması çok normaldi ama, sonuçta biz ya hep diyecektik ya da hiç, savunmayı sonlara doğru unutacaktık, Ts'de özellikle Alanzinho'yla bunlardan yararlanacaktı, aynen böyle gitti maç.Biz saldırıyor gibi gözüktük ama net pozisyonları bulan Ts oldu,
çok akıllı oynadılar, hücum elemanları biraz becerikli olsa veya da Rüştü-Hakan ikilisi gününde olmasa maçı kaybedebilirdikte.Bizim pozisyonlarımızda da Onur devleşti kalesinde, maç bir bize geldi bir onlara yani.Maçın sonunu belki biz getirebilirdik, ama Bünyamin Gezer buna izin vermedi ve herkezin gördüğü, M.Denizli gibi sakin birini bile heyecanlandıran bir pozisyonda penaltıyı çalmadı, belki de bu kararıyla bizi şampiyonluktan etti!..
Günün yıldızları kuşkusuz kalecilerdi, bide topu aldığı gibi giden, golü düşünen, takımını iyi yöneten Alanzinho'ydu, bu maçta böyle bir oyuncuya ihtiyacımız vardı işte bizim.
Tello olmayınca Yusuf'la başladık maça, Yusuf'ta beklenileni veremedi, hele 60'tan sonra iyice düştü oyundan, 10 kişi oynadık resmen!..Böyle olunca rakip kalede pozisyon üretmekte zorlandık, anca karambollerden, sağdan soldan bilinçsizce yapılan ortalardan gol bulmaya çalıştık...Bobo-Holosko ikilisi de istediği topları alamadılar, maalesef boş koşu yapmak zorunda kaldılar ve zaman ilerledikçe onlarda düştü oyundan.Aslında herzamanki sorunları yaşadık biz, Tello olmayınca bu sorunlar daha da açığa çıktı sadece...
Fb maçında da Tello oynamazsa, şampiyonluğu geçtim ben artık, 2lik bile çok zor...