Konu: Olay Var ..!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2010, 22:11   #10
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yapma Murat.Yusuf silahmi dayadi yonetimin kafasina sozlesme imzalayalim diye?Su an banada bir takim sozlesme onerse dusunmeden imzalarim.Bu adamlar profesyonel futbolcu,taraftar degil.
Taraftara cevap vermesi ise gereksizdi o ayri.Kotu oynadim,uzgunum diye alttan alsa olay buyumezdi.
Abi Yanlış Anladın Demek İstediğim Şu .

Yusuf 90 Dakikayı Kaldıramayacak Kadar Kendini Güçsüz Hissediyorsa Futbolu Bırakmalıydı Bu Sezon Sonu .

Ama Yusuf Sözleşme İmzaladı Kendimi İyi Hissediyorum Bir Sezon Daha Oynayabilirim Demektir Bu .

Ama Yusuf Kaç Maç Oynadı Hiç Maç Kazandırmadı Ve Bakıyorum Yusufa Koşamıyor Adamlar Sağından Atıp solunda geçiyor Artık Yusufta şapkasını önüne Koyup Düşünmeli .

Ben Yusufa Tepkiliyim Neden Mustafa Hocaya Kızayımki Eğer Yusuf Bu Kadrodaysa Mustafa Hocada Şans Vermişse Takır Takır Oynayacak Ben son 15 Dakika 20 Dakika Topçusuyum Diyorsa Kİ oynadığı Futbol ve Tavrı Onu Gösteriyorr Böyle Olmaz O Zaman Emekli Olacaktı Sözleşme Uzatmayacaktı .

Ve Taraftara Cevap Vermesi Çok Sinirlendirdi .

İşin Özeti Yusuf kendini Güçsüz Hissediyorsa Sözleşme Uzatmayacaktı Eğer Sözleşme Uzattıysa Demekki Oynayabilecek Gibi Hissediyor Kendini .