Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2010, 19:00   #42
ferres

ferres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ligin sonlarına doğru hem iyi futbol oynayıp hemde derbi maçlarda rakibi kendi sahasında boğmayı bekliyorsanız onlar malesef türkiye liginde olmuyor.burda en stratejik kısım kötü oynarkende puan almaktır.Beşiktaş dün puan alabilirmiydi evet. verilmeyen penaltı verilse gol olacakmıydı bunuda bir tek allah bilir.fakat maç ın özet görüntülerinde futbol veya pozisyon yok 3dk lık özetlerde 2.40 saniye hakem hataları varsa kalkıp hakem konuşmayalım kendimize bakalım demekte saçmalıktan öteye gidemiyor malesef.kırmızı kartlar ve penaltı verilse sonuç böylemi olacaktı ? kalkıp futbolu tartışmanın anlamı yok dünkü maç için çünkü hakem maçı vermek için bir taraf belirledi bu kadar basit istersen real madrid ol hakem o niyetle sahaya çıkarsa faul bile olmayan pozisyonda atar adamı (ibrahim toraman).. böyle bir maç içinde kalkıp hakem e mazeret bulmayalım demek çok komik gerçekten
sanki ligin baslarinda mükemmel oynuyordukta sonlarina dogru yorulduk...yada hala kupada ve avrupada yolumuza devam ediyoruzda 3 günde 1 mac oynuyoruz, ben hakeme iyi demiyorum ama bu maci kazansak bile ben yinede fikirlerim ayni olacakti. diyelimki kazandik ve sampiyon olduk size bu oynanan futbol rahatlik veriyormu yada besiktasimizin maclarini zevklemi izliyorsunuz yada hosunuzami gidiyor anadolu kulübü gibi 9 kisiyle defasn yapip 1 golümüzü izlemek icin 3-4 hafta beklemek yada eziklerin ve gaysaraylarin kovdugu adami ilah yapmak hosunuzami gidiyor ben bunu anlamiyorum...yetmedimi kandirildigimiz hala gercekleri göremiyorsunuz eskiden beri zaten hakemlerle mücadele ediyorduk ama simdi hem kendi baskanimiz hemde kendi teknik direktörümüzde basarimizi engellemek icin ugrasiyorlar ama bazilarimizin gözünde gözlükmü var nevarsa gercekleri göremiyorlar, besiktasin haline bakin milyonlarimizi sokaklara döküyorlar biz hala hakem penaltimizi yedi diye tartisiyoruz, genclerimizi besiktastan uzaklastirma operasyonu 2 senedir basarili bir sekilde isliyor gencler teker teker yollaniyor yada heba ediliyor, gereksiz ve emeklilikyasina gelmis oyunculara milyonlar harcaniyor biz hakem kötüydü diye aglayalim, hakemler bundan 10 sene öncede kötüydü bundan 10 sene sonrada kötü olacak....
ferres Ofline   Alıntı ile Cevapla