Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2010, 23:58   #1
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öğrenmenin yaşı yokmuş derler ya.

Aynı o misal futbol sahalarında saha içindeki kuralları belirlemek için beyaz kireçle çizilen geometrik çizgilerin ben bir anlamı olduğu sanır o çizgiler olmazsa Hakem'in o çizgileri çizdirmesi gerektiğini sanırdım meğersem öyle değilmiş bunuda bu yaşımda BİLİCA denen yaratığın beyaz kireçle işaretlenen penaltı noktasını kazıdıktan sonra öğrendim fakat daha vahimi o penaltı noktasının işaretli olduğu yer gözükmeden penaltı kullanılabileceğinide HÜSEYİN GÖÇEK denen emek hırsızından öğrendim hatta dahada vahimi Hakemin çukur kazılı noktayı ayaklarıyla yerinden sökülen çim parçalarıyla doldurup ısrarla penaltı attırılabileceğinide öğrendim dahada korkuncu böyle bir hareketin rakip oyuncuya en fazla sarı kart ile sınırlı kalacağını öğrendim.Yani artık atılacak her penaltı öncesi herhangi bir rakip oyucu penaltı noktasını gönül rahatlığıyla kazabilir göreceği ceza en fazla sarı karttır bunun dışında spor ahlakı yerle bir olmuş hiç önemli değil malumunuz şampiyonluğa giden yolda her yol mübahtır mantığı beyinlerde olduğu müddetçe bizler daha çok BİLİCA LAR KEITA LAR görürüz yazık çok yazık koskoca asırlık ezeli rakip FB bir yöneticisine basın toplantısı yaptırıp BİLİCA'YI halen kınıyamıyorsa unu tek sorumlusu gözünü şampiyonluk bürümüş AZİZ YILDIRIM ve yönetim kuruludur bizleri diğer renkli kulüplerden ayıran en büyük özellikde zaten öyle bir hareket sonrsaı o futbolcuyu kulüple bağlantısını kesme cesareti gösterebilmemizdir örnek uymasada PASCAL NOUMA vakasıdır ezeli rakibe yaptığı hareket sonrası düşünülmeksizin takımla ilişiğinin kesilmesi gibi.Gerçekten yazık futbol nereye gidiyor.