Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2010, 21:58   #6
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Oradaydım...

Oradaydım hemde en önlerdesesim kısılana kadar bağırdım içimdeki isyanı kusana kadar çabaladım ve rahatladım sonrada sonucu artık beni zerre kadar ilgilendirmeyen maça doğru yine bağıra bağıra yürüdüm tam o sırada medarı iftiharımız bilen bilir bilmeyen araştırsın ünlü yönetmenimiz ZEKİ DEMİRKUBUZ ağbeyimizi görüp lafladık fotoğraf çektirdikden sonra gayet rahat bir şekilde sinirlenmiyecem diyerek stada girdik takıma tam destek verdik ama yine gördikki taraftar kadar hissetmediklerini bazı şeyleri anlamadıklarını zannediyorum mesala koca bir sezon elinde hiç birşey olmadan geçirdin bu maça kadar geldin takımı kimsenin bu durumdayken yapmayacağı şekilde motive etmeye çalıştık ama futbolcular bize karşılık olarak yinegalibiyetle cevap veremedikleri gib saçma sapan iki tanede üstüne gol yiyip bizim yarattığımız olumlu atmosfere yine limon sıktınız yapmayın çocuklar be biz bunları hak etmiyoruz en azından bugün şu Sivası hallaç pamuğuna çevirip bizlerin biraz olsun yüreğine su serpmeliydiniz ama yapmak istemediniz nede olsa profosyonelsiniz ya sezon bitti diye maça asılmadınız ama biz taraftar olrak böyle düşünmemiştik kim yanlış yapıyor aşırı sevgimizle bizlermi yoksa tamamen para için oynayan sizlermi çözemedim gitti.Bugünkü karşılamanın hakkı bu olmamalıydı inanın şahsım adıma çok üzüldüm sizleri bilmem.