Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2010, 23:32   #6
bobo38

bobo38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
OutKast´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hacı Zaten Holosko Kontraatak Oyuncusu Boş Alan Bulursa Etkili Oluyor Dripling Falan Yapıyor Topu Atıyor 4 5 Metre Önüne Haldır Haldır Kosuyor Ya Kaleye Gidip Sut Atıyor Yada Topu Tasıyıp Pas Veriyor AMA
Boş Alan Bulursa Bizimkiler Hala Holoskonun Ayağına Top Atıyor HOloskonun Ayağına Değil Önüne Top Atacaksın ki Etkili olsun

Ama Holosko Nobreyide Geçti Bu Kadar Becerisizlik Olmaz Sabırda Bir Yere Kadar

1.5 Metreden Topu Müsait Pozisyonda Gol Yapamıyor .
Bırak Golü Geçtim Kaleyi Bile Tutturamadı %100Lük 4 Pozisyonu Harcadı 5.incide Bobo Önüne Pas Verdi Oda Bos Kaleye Yuvarladı Onuda Atamasaydı Diyecek Birşeyim Yoktu Zaten

Bu Holosko Bu Haliyle Dünya Kupasındada Hayal kırıklığına Uğratır .

haci simdi dogru diyorsun topu holoskonun önüne atacaksin ama atincada aklinda bir fikrin olmasi gerekiyor neyapcam diye
biz kücük takim degilizki kontra ataka oynayalim ve mustafa hocada cogunlukla oyunu ortada oynatiyor
ve acik konusalim topu ayana veriyorsan ve ondan sonra düzgün birsey yapmasi icin illa iyi bir futbolcu olmana gerekmiyor bünü kücük yasta ögretiyorlar ama holosko atletik vucut yapisiyla ve genel olarak yetenekleriyle isi yirtiyor
ama ben aksine dünya kupasina cagrirsa basarili olacagini düsüniyorum cünkü slowakya milli takimi kanatlardan gelen bir takim
ve 4-5mio düsünülmeli diye düsüniyorum
Ölüm Varsa Silah Vardir
Silah Varsa Para Vardir
Para Varsa Güc Vardir
Gücün Oldugu Yerde....Savas Vardir

bobo38 Ofline   Alıntı ile Cevapla