Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2010, 11:14   #9
90sbjk03

90sbjk03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazıklar Olsun tek kelimeyle sırf siz mi Beşiktaşlısınız??O tribünde dün akşam küfür edenler sadece siz mi fedakar taraftarsınız?Siz mi biliyorsunuz futbolu?Siz mi anlıyorsunuz futboldan?
Dün akşam maçı izlerken tüylerim diken diken oldu,hele o M.Denizliyi alkışladıkları an yok mu ürperme geldi içime, bütün sezon boşuna kahrolmuşum dedim boşunaymış herşey tribünde paralı asker gibi bağıranları görünce bu mudur ya futboldan anlayan,kötü futbola prim veren Beşiktaş taraftarı?Denizli de ruh kalmamış ruh adamdan geçmiş artık seneye de kalırsa görcez olmayacak bu takımın futbolunda farklılık, hala alkış,destek ödül gibi çıldıracam,başlayacam futbolsuzluk istikrarına.

Orada 1 saat küfür edenler pfdk'ya sevk edilirse ki edilecek bu kulüp biliyorlar mı manisa maçı seyircisiz olacak onu geçtim 2 maçlık ceza gelirse önümüzdeki senenin ilk maçı seyircisiz olacak kendi sahamızda ama yoooook biz Denizli'yi eleştirenler haksızlık yapıyoruz gerçek Beşiktaşlı sizsiniz değil mi?Doğru haklısınız...Takımın kötü gününde desteklemek lazım değil mi?Biz anlamayız ya taraftarlıktan siz bilirsiniz...
Bravo ya şu Sivas'a karşı bile kötü oynayan futbol özürlü takımı ve onun kurucusunu alkışladınız,tribünlere çağırdınız ya ne denir ki?Tabi kardeşlerim alkışlayın alkışlayın ki seneye 25 gol atalım onu istiyorsunuz,siz Beşiktaş kötü durumdayken bağırarak şov yapıyorsunuz şunu bilin faydadan çok zararınız var bu takıma.Seneye bu takımda o çok alkışladığınız İ.Üzülmez-E.Dağ-Fink-Holosko-Tello yine vazgeçilmez adam olsun,takımın iskeletini oluştursun,Denizli de T.direktör kalsın bundan farklı oynarsak bende birşey bilmiyorum burada dursun bu yazı..
Takım sezon başında oturmadı sakatlarımız vardı iyi futbol beklemeyin,sezon arası sakatlar var iyi futbol beklemeyin,sezon sonuna doğru kritik haftalar iyi futbol beklemeyin ya arkadaş ne zaman iyisinden geçtim FUTBOL izleyecez,orada para vermeden tribüne girenler var onlar zaten maçı da izlemiyor onlara hava hoş ama oraya adam ailesinden kısıp para vererek geliyor sen onu bir de sinir hastası yapıp yolluyorsun sonra sezon sonunda 1 maçlık hata olduğu için ödüllendirip tribünlere çağırıp alkışlıyorsun..İsterdim ki hakemleri belli bir seviyede o da küfürsüz (Bizim taraftarımız en yaratıcı taraftardır ya küfürsüz esprili,düşündürücü sloganlar atılacak ama yokk küfür üstüne küfür)eleştirilip takım da,Denizli de ucundan payını alacak öyle Fener'e korkak oynatma diyerek olmuyor,bizim takım sadece Fener'e değil her takıma korkak, başlarım böyle takımın futboluna 5-6 adam hariç hepsi alsın bavulunu gitsin bakalım o paraları alabilecekler mi?Takım rezil oldu 35 gol ne ya 35 gol ne?Dalga mıu geçiyorsunuz siz Beşiktaşla?
Demirören rahatlamıştır,sezonu kurtardık tepkisiz diyodur..Adam güvenoyu aldı çünkü sezonu kurtardı ya var mı böyle birşey?Organizasyonu sağlam tutmuş dün zaten ama o kendisini çok Beşiktaşlı sanıp kulübe zarar veren,dünkü DenizliYi alkışlayanlar seneye bu takımın iskeleti kalacak ve aynı tas aynı hamam futbol yine aynı olacak(değişiklik olmaz 2 yıldız alsan da)o zaman ne diyecekler ben daha şimdiden görüyorum ligin ilk maçını..
ilk maçta maç başlayacak Ferrari-Sivok kendi arasında rüştü'ye doğru paslaşa paslaşa gidilecek arada üzülmez da girer geriye doğru gide gide Top Rüştü'ye gelecek Rüştü topu sallayacak ileri doğru ya da Top Fink veya Ernst'e gelecek onlarda aralarında paslaşacak ileriden pas almaya yine kimse gelmeyecek gelse bile rakip defans ileride basacak topu Ernst veya Finke oynamaya zorlayacak onlarda yüzünü karşıya dönemediği için dönsede ağır futbolcular olduğu için yana pas oynamak zorunda kalacak ve işimiz kontralara alacak...Orta Sahandaki futbolcu yüzünü kaleye dönemiyorsa ve 2 metreye pas atamıyorsa zor gol atarsın bu sistemde ve her sistemde zaten ..
Adamlar Beşiktaş'ı çiftlik olarak görüyor ya (Tello,Nobre,Holosko,Sivok,Yusuf,Uğur)takımı bir maç oyna 10 maç yat,2 frikik atarım taraftarın gönlünde taht kurarım,herkesi kafalarım diyor..
Bu takım önümüzdeki sene ciddi değişmesi lazım öyle böyle değil,alkışlarla olmaz.Üzülmez-Ekrem-Fink-Tello-Holosko ve Denizli iskeleti korunursa,ah bizi hakemler yaktı canım Tellom,canım Holoskom,aman çok mücadele ettin Deli ibom,Finkim,Ekremin,kötülerin içinde en iyisisin Bobom,Yapma Sivokum,ölüsü oynayan emektar Yusufum,sakat Delgadom deyip küçük düşünürsek yine aynısı olur değişmez.Bu takımın mentalitesinin,oyuncu kalitesinin,sisteminin değişmesi lazım..Bu duruma kulübü uyandırmakta alkışlarla,boş gereksiz sevgi gösterileriyle değil,durumun farkında olduğunu seneye kanmayacağınız mesajını vererk olur ama korkarım ki iş işten geçti Allah sonumuz hayır etsin..Yönetime duyurmak için yazıyoruz ama nerde okuyan mı vardır forumları?Taraftara kulak veren mi?Dünkü alkışları görünce herşeyin boş olduğu anlaşılıyor zaten herkes hakkettiğini alıyor diye düşünüyor insan..

Konu 90sbjk03 tarafından (25-04-2010 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir..
90sbjk03 Ofline   Alıntı ile Cevapla