Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2010, 19:38   #26
90sbjk03

90sbjk03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
FiratVarlikk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ELestiri Var ELestiri var..Benim uzuLdugum oLay takımımızın yerden yere vuruLması..Kufure bende karsıyım..Ama herkesin bir sabrı var..O kadar cok aynı durumLa karsıLasıyoruzKi bi yerden sonra kopuyor oLay..3 hafta oncesine kadar bu takım kovaLıyordu 1.Ligi..3 haftada koptu oLay veriLmeyen penaLtıLarLa hakem hataLarıyla..Sende biLiyorsunki eğer BEŞİKTAŞ o 3 macı kazansaydı sende farkLı seyLer konusuyor oLacaktın..Ayrıca kimse iddaa edemez BEŞİKTAŞLI futboLcuLar canını disine takıp mucadeLe etmedi diye..iLLaki arada istisnaLar var ancak iddaa ediyorum bu takımın %90 ı canLa basLa mucadeLe etti BEŞİKTAŞ'ın basarısı icin..YararLı oLanı var oLmayanı var o ayrı konu..Ancak takım kotu diye biri cıkar siz bu takımı neden aLkısLıyorsunuz neden destekLiyorsunuz derse ben ona iLLaki karsı cıkarım.Bence sen once yorumLarını bir oku..M.DenizLi'nin de yonetimi tartısıLır ancak kimse diyemez ki M.DenizLi BEŞİKTAŞ kotu gitsin diye boLe yapıyor..Bence onemLi oLan kotu yonetime karsıLık icraat yapamayan yönetim..Onu protesto etmek gerekki bu taraftarda onu yarım sezon boyunca goLde gaLibiyette yeniLgidi derbiyi kazanırkan biLe yaptı.(Yeter YıLdırım Demiroren) Y.D tekrar baskanLıga seciLdiyse bu ne M.DenizLi'nin ne futboLcuLarın ne de Taraftarın sucudur.Cunku bunLarın hicbirinin secimde oy kuLLanma hakkı yok!

NOT : Senin YazdıkLarımı anLamıyorsun dedigin kisinin paragraf sorusu kacırdıgı nadir oLan bisidir : )
Yok kardeşim Beşiktaş 3 maçı alsaydı ,bu sene iki kupayı alsaydı da ben farklı konuşuyor olmayacaktım yoksa emin ol bu kadar savunmam bu düşünceyi.Geçen sene şampiyon olurken her maça gittim ne için?Destek vermek için şampiyonluğun gelmesi lazımdı artık çünkü ıkınarak,sıkınarak şampiyonluk+2 kupa geldi ama şampiyon olurken de kutlamalardan sonra da ilk düşüncem takımdaki revizyon ihtiyacıydı 2 kupanın kredisiyle ama olmadı bu büyük bir hatadır(O sırada DENİZLİ Efendi kaprsi yapıyordu babasının hayrına yönetecek ya takımı 2 kat zam geldi kapris sona erdi).Çünkü geçen sene Sivassporla çekişirken kısır olan takım geliştirilmedi ve bu sezon başından beri oynanan futbol da ortada yok biraz ışık görsem zaten bu sene de alacaktım kombineyi ama yoktu ışık işte yok,yanlışlara da devam edildi durmadı..
Paragraf paragraf laflarımı açık şekilde yorumlamayacam,sen 4-5 mesajdır olaya takıldığın için açıklıyorum ben futbolcular mücadele etmedi demiyorum,kimse de öyle düşünmüyor ama adamların kapasitesi bu kadar bu belli ve suç onlarda değil zaten öyle diyen de yok onları bu takımda tutup oynatanda yani en başta Denizli ve yönetimde(Hiçbir T.Direktör takımı kötü oynasın diye sahaya çıkarmaz ama bizimki başka bir dert,farklı düşünceleri başka saplantıları,takıntıları var futbolla ilgili,onun seviyesinde futbol bilmediğimiz için anlamıyoruz herhalde)Yönetimden bahsetmiyorum bile aynı saçmalıklar görürsün hiç umut dolu değilim bu sene de devam edecek umarım etmez ama hiç öyle gözükmüyor yazılarım burada dursun..
Takımı alkışlama meselesine gelince benim yazarak anlatmaya çalıştığım; bizi bu sene katleden 1.suçlu bütün maçlarının 1 dakikasını kaçırmayan biri olarak,tarafsız gözle bakarak söylüyorum hakem değildir kardeşim.D.bakır,Manisa,Bursaspor,K.Paşa,G.Antep,T s maçlarında bariz kasıtlı bir hakem hatası yoktur ve 16 puan kaybedilmiştir,20 milyon taraftarı olan takımın yöneticileri ve Denizli de hesabını vermelidir. Bu işlerin sorumlusu:
1.Denizli(Oyuncu tercih hataları,Sistemsizlik,Korkaklık)
2.Futbolcular(Beceriksizlik)
3.Yönetimdir(Sözleşme yenilemeler,Nihat,Nobre,Tabata falan filan hepsi hata zaten)

Şimdi stada bütün maçları izleyen,herşeyi gören taraftar gelmiş Beşiktaşlı olmayan herkese küfür ederek birşeye ulaşmaya çalışıyor.Sen sahada olsan,Denizli olsan,futbolcu olsan ne düşünürsün?Bu sene biz yeterliydik,uğraştık,istedik olmadı hatamız fazla yok der önümüzdeki seneye de yansır bu durum, her maç hakeme bağlanır Papila sendromu gibi.(Bizi 3-4 sene hakem kurcalamaya itmiştir kaçan sezonlar hediyesidir)Benim düşünceme göre Denizliye “İyisiyle, kötüsüyle bir sezon bitti. Canın sağolsun Denizli. Bu taraftar hep arkanda, yeter ki Fener'e korkak oynatma'' demek sadece 1 dakika boyunca bence aklamıştır Denizli'yi,Denizli suçsuzdur jüri kararıyla.Takımı alkışlarsın Fener maçı için ama bütün sezon içinde göndermeni yaparsın,yapman lazım bu sene çok üzdüler taraftarı ve ben alkışlamıyorum,gelmiyor alkışlamak ne zaman sahada hiç değilse 5-6 hafta Beşiktaş gibi takım olur onu alkışlarım (geçen seneki takım bundan 2 kat iyiydi),vurur vurur toplar direkten döner,tek kale oynarsın top girmez,oyunu ister son dakikaya kadar kovalar -göstermelik değil ama- sabaha kadar alkışlarım..Bu futbolcular da bazı maçlarda isteksizdi kardeşim emin ol İlk 6 hafta ve son 6 hafta sanki iddamız bitse de rahatlasak gibi bir hava vardı yoksa bu kadar mücadeleyle 4.olmassın orada bir terslik var.Bir takımın %90'ı zaten sırf koşan adamdan oluşamaz oluşunca da bunun sorumlusu Denizli'den başlar yönetime kadar gider..
Şimdi en önemli konu şu;Sen her sana ters gelen yoruma alıntılarla laf yetiştirmeye çalışırsan bu forumda çok karşı karşıya geliriz,konularda böyle başlıktan sapar gider.Çünkü ben herkesin duymak istediği şeyleri söylemem,herkesin bir tarzı var ve ben aklıma geleni düşündüğümü yazıyorum(Yazdıklarım da Beşiktaş'ın kötülüğüne birşey yok buna rağmen karşı çıkıp,muhalefet ediyorlarilginç bir konu)çünkü internetteki en sağlam forum burası gibi ve Beşiktaş'la ilgili boşalma deşarj olma yerim burası ok?Beşiktaş için iyi olması için düşündüklerimi yazıyorum burada ve herkesin ifade biçimi farklıdır.Ben Üzülmez'e kaç senedir emek verdiği için,kaptan olduğu için saygı duyarım ama hala orta yapmayı yeni öğreniyorsa,kendini yere atmaya çalışıp saçmalıklar yapıyorsa burada söylerim en sert kelimlerle,tarz meselesi.Yolda karşılaşsam da aynı şekilde söylerim ama nerede o günler?Bana muhalefet çıkan ilk kişi de sen değilsin.(Kimsenin yorumunu alıp yanlışsın sen,yanlış düşünüyorsun,bu ne biçim saçmalık diyerek tartışma moduna sokucu msj yazmışlığım yoktur.Başkaları bulur beni yazılar iyi denk geliyor demek ki)ama karşı çıkmadan önce bence bu adam neden böyle yazıyor diye düşünmek lazım.Kimi Denizli başarılı der,kimi başarısız,bazısı Bobo iyi der, bazısı İyi değil.Ama biri çıkıp herkes istediği gibi düşünsün,onun istediği kelimeleri kullansın derse ve alıntı yapıp olayı kişiselleştirirse bir anlamı olmaz burasının,birbirimize laf yetiştirir dururuz...

Konu 90sbjk03 tarafından (30-04-2010 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir..
90sbjk03 Ofline   Alıntı ile Cevapla