Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2010, 09:31   #3
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim İkinci Takımım Beşiktaş !

İnönü stadında oynanan ve Diyarbakırspor taraftarı ve Beşiktaş taraftarının kardeşce birbirlerini alkışlamasının ardından dostluk ilişkileri yönünde güzel bir örnek sergileyen iki takımın taraftarının ardından Diyarbakırspor maçı öncesi Diyarbakırspor başkanı Çetin Sümer Haber1903`e açıklamalarda bulundu.

Sümer yaptığı açıklamada;

`` Benim Diyarbakırspor`dan sonraki tuttuğum takım Beşiktaş kulübüdür.Bunu da bütün Beşiktaş taraftarlarının bilmesinde yarar var.İlk yarıda oynadığımız karşılaşmada büyük Beşiktaş taraftarının Diyarbakırspor takımına ve taraftarına göstermiş olduğu ilgi ve alaka beni gerçekten gururlandırdı.Bu hareket ile Beşiktaş camiasının büyüklüğünü tescil ettiler.Tabii ki Beşiktaş takımı ve Diyarbakırspor takımı arasında hiç bir problem yok olamazda.Çünkü onları kardeş kulüpten ziyade İstanbul ve Güneydoğuyu temsil eden iki kulübün dostluk çerçevesindeki göstermiş oldukları hareketleri bütün Türkiye izledi.Hatta berabere kalmamıza rağmen Beşiktaş taraftarı hiç bir şekilde tepki göstermedi.Bu konuda çok gururlandım ve onurlandım.Diyarbakır`a gelmeden önce Yıldırım başkanı da aradım.Konuşmalardan dolayı biliyorsunuz hak mahrumiyeti aldım.Ve 1-2 saat önce bir yönetici arkadaşımızı kafileyi karşılamaya gönderdim.Ne gerekirse yapılmasının talimatını verip misafir perverliğimizi sunmasını rica ettim.Her iki takımında dostluk içinde bu maçı bitirmesini temenni ediyorum.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -