Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2010, 03:22   #65
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galatasaray ın klübüne yöneticilerine futbolcularının çoğundaki anlayışa hiç bir zaman ısınamamışımdır kardeş olmak gibi bir bir noktaya gelmemiz neredeyse imkansız. Adamlar bi kere iç tüzüktür gelenektir yok lisedir kolejdir zart zurt kendi içlerine kapanık kimsenin neler döndüğünü bilmediği garip bir camiaya sahipler. Özhan Canaydın gibi değerli bir adamı Adnan Polat gibi bir çapulcuya tercih edebilecek kadar da ilginç bir taraftarı gerçi o konuda laf etmiim çünkü biz de Seba yı zorlaya zorlaya yolladık bu klüpten. Hani taraftarlar içinde çok değişken gruplar olur şimdi gidip taraftarlardan örnek verip gs yi sevmiyorum demem yanlış olur hatta gsli çok iyi arkadaşlarım da var o ayrı mesele ama gs nin herkesin dediği gibi o perdenin arkasındaki yüzüyle sahnedeki yüzü arasındaki fark asıl sorun. Galatasaray da Fener de başarı için herşeyi yapabilecek takımlar bunu bir çok kez kanıtladılar. Beşiktaş ı onlardan ayıran nokta da budur biz başarılarından çok bu klübün tarihiyle övünen insanlarız başarılı olsak da bunun değişeceğini çok sanmıyorum. Taraftarıyla camiasıyla her zaman gururlanabileceğimiz bir ailenin içindeyiz. Hiç sevmediğimiz Demirören bile formanın arkasına reklam almayarak bu konuda en saygın örneklerden birini göstermiştir. En son 1 Mayıs için taraftarın gösterdiği özeni gene sosyal projelere desteklerini vs gördükçe ya kupadır şampiyonluktur nedir arkadaş dedim kendi kendime ben bu ruha aitim bu renklere resmen aşığım beni hayatta ağlatan duygulandıran çok az şey vardır. Bunu sevinciyle de üzüntüsüyle de bana en çok yaşatan Beşiktaş tır. Daha küçük yaşlarda bile bana bir sevgiye sahip çıkabilme onu yaşayabilme duygusunu öğretmiştir. Tanımadığın insanlarla tribünde yanyana sarılıp bağıra çağıra sevinebilmenin doğallığnı göstermiştir. Beşiktaş paylaşmaktır beşiktaş sevmektir beşiktaş isyandır beşiktaş saygıdır beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur lafı aslında slogandan tezahürattan o kadar öte bir anlam taşır ki bence, çünkü insan bu kadar fazla duyguyu bu kadar yoğun bir şekilde yaşayabilmek için anca genetik bazı özellikler taşımalıdır. Beşiktaş taraftarı gerçekten çok farklıdır bunu bilim açıklayabilir mi bilmiyorum ama her beşiktaş taraftarının anlayabileceğini biliyorum. Bize kardeş lazım değil gerçekten sahip olduğumuz klübü herşeyiyle seviyoruz. Bize Beşiktaşlı olmak yeter kardeşim sağol paylaşımın için. Duyarlılığın için teşekkür ederim ben de klübümüze sahip çıkalım tabi ki ama asla nefretimiz sevgimizin önüne geçmesin biz bu duygularla Beşiktaşlı olmanın gururunu yaşadık böyle de devam etsin.

Konu dartheagle tarafından (07-05-2010 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir..
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla